Pierścionki

Prezentowane poniżej produkty to tylko próbka naszych możliwości. Staramy się spełniać indywidualne życzenia naszych Klientów. Wiemy jak trudno dobrać biżuterię.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem pierścienia z prezentowanych kamieni szlachetnych, ale chcieliby Państwo, żeby miał inny rozmiar, żeby dodatkowo w skład zamówienia wchodził naszyjnik lub bransoletka z tego samego kamienia, prosimy o kontakt. 

Zapraszamy do kontaktu również osoby poszukujące biżuterii wykonanej z innych kamieni szlachetnych. Chętnie je dla Państwa sprowadzimy.

 

Biżuteria przez nas sprzedawana została wykonana wyłącznie z naturalnych kamieni szlachetnych i ozdobnych najwyższej jakości.

 

 

 
Strona   z 1
PIERŚCIONEK Z ONYKSEM - okrągłe oczko o średnicy 2 cm
130.00 PLN

Klasycznie piękny pierścionek z czarnym onyksem w srebrnej oprawie, z wygodną regulacją (tzw. one size).

Nowość
PIERŚCIONEK Z CZARNYM SPINELEM - oczko prostokątne, wymiary 1,2 cm x 1,5 cm
180.00 PLN

Srebrny pierścień ozdobiony pięknym prostokątnym oczkiem wykonanym z czarnego spinelu.

PIERŚCIONEK Z KWARCEM - okrągły duży (natural)
179.00 PLN

Prześliczny pierścień w srebrnej oprawie z oczkiem wykonanym z naturalnej druzy kwarcowej. Przykład klasycznie pięknej, ponadczasowej biżuterii. Warto sprawić sobie lub bliskiej osobie tak elegancki upominek.

Bestseller
PIERŚCIONEK Z KWARCEM - okrągły duży (dark blue)
190.00 PLN

Pierścionek z oczkiem wykonanym z naturalnej druzy kwarcowej, czyli skupienia kryształków kwarcu, zabarwionych na kolor ciemnoniebieski. Imponująca waga (12 g) i niesamowite mieniące się oczko pierścionka, oprawione w masywne srebro, robią niesamowite wrażenie. Wspaniały prezent dla kobiety w każdym wieku.

Bestseller
PIERŚCIONEK Z KWARCEM - okrągły mały (dark blue)
120.00 PLN

Piękny pierścionek z naturalnego kwarcu w postaci druzy kwarcowej - cenionego kamienia ozdobnego. Wspaniała błękitna głębia oczka i nietuzinkowa srebrna oprawa sprawia, że od pierścionka wprost nie sposób oderwać wzroku. Najwyższej jakości biżuteria naturalna.

PIERŚCIONEK Z KWARCEM - Serce - duży, dark blue
249.00 PLN

Niezwykłej urody pierścionek z oczkiem wykonanym z naturalnego kwarcu zabarwionego na kolor ciemnoniebieski, oprawionym w srebro. Imponująca waga - 20 g i nietuzinkowy projekt to jego cechy charakterystyczne. Doskonały upominek dla kobiet z klasą.

Strona   z 1