Biżuteria z kamieni szlachetnych

Prezentowane poniżej produkty to tylko próbka naszych możliwości. Staramy się spełniać indywidualne życzenia naszych Klientów. Wiemy jak trudno dobrać biżuterię.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem naszyjnika z prezentowanych kamieni szlachetnych, ale chcieliby Państwo, żeby miał inny rozmiar, żeby dodatkowo w skład zamówienia wchodziła bransoletka lub pierścień, prosimy o kontakt. 

Zapraszamy do kontaktu również osoby poszukujące biżuterii wykonanej z innych kamieni szlachetnych. Chętnie je dla Państwa sprowadzimy.

 

Biżuteria przez nas sprzedawana została wykonana wyłącznie z naturalnych kamieni szlachetnych i ozdobnych najwyższej jakości.

 

 

 
Strona   z 1
Nowość
NASZYJNIK ZE SPINELI - gruby, kwadratowy - długość 56 cm
215.00 PLN

Wyjątkowy naszyjnik ze spineli o kształcie nieregularnych sześcianów nawleczonych na rzemień. Długość 56 cm.

PIERŚCIONEK Z ONYKSEM - okrągłe oczko o średnicy 2 cm
130.00 PLN

Klasycznie piękny pierścionek z czarnym onyksem w srebrnej oprawie, z wygodną regulacją (tzw. one size).

NASZYJNIK Z ONYKSU - długość 45 cm
150.00 PLN

Naszyjnik wykonany z kruczoczarnego onyksu, kamienia szlachetnego, który podobno sprzyja szczęściu małżeńskiemu. Naszyjnik ma długość 45 cm i składa się z dużych kul o średnicy 18 mm.

Bestseller
NASZYJNIK MIX (rubin, szafir, szmaragd, spinel) - dwa sznury 45 i 46 cm
479.00 PLN

Urzekająco piękny naszyjnik składający się z czterech różnych kamieni szlachetnych - czerwonego rubinu, niebieskiego szafiru, żółtego spinelu i zielonego szmaragdu. Wspaniałe tęczowe kolory, dwie nitki kamieni. Doskonały upominek dla bliskiej sercu osoby.

Bestseller
NASZYJNIK Z PEREŁ - supełkowany, długość 85 cm
315.00 PLN

Wyjątkowo długi (85 cm sznur pereł, 87 cm długość wraz ze srebrnym zapięciem) naszyjnik z pereł hodowanych pochodzących z Filipin. Każda pojedyncza perła została rozdzielona supełkiem (tzw. perła supełkowana) zabezpieczającym przed rozsypaniem się pereł w razie zerwania naszyjnika.

Nowość
PIERŚCIONEK Z CZARNYM SPINELEM - oczko prostokątne, wymiary 1,2 cm x 1,5 cm
180.00 PLN

Srebrny pierścień ozdobiony pięknym prostokątnym oczkiem wykonanym z czarnego spinelu.

Nowość
KOLCZYKI Z ONYKSEM - okrągłe oczka o średnicy 1 cm, sztyft
55.00 PLN

Eleganckie srebrne kolczyki z półkolistymi oczkami z czarnego onyksu. Doskonałe na każdą okazję.

Bestseller
NASZYJNIK Z BERYLU - długość 49 cm
375.00 PLN

Masywny naszyjnik z wykonany z naruralnego berylu o różnych odcieniach - bardzo cennego kamienia szlachetnego pochodzącego z Brazylii. Piękne delikatne barwy jasnego różu, zieleni, pomarańczu, kremu i brązu sprawiają, że nie sposób oderwać od niego oczu.

NASZYJNIK Z RUBINU (pojedynczy sznur kamieni) - długość 43 cm
600.00 PLN

Naszyjnik wykonany z rubinu - kamienia szlachetnego, którego piękno i cena nierzadko dorównuje diamentowi. Pojedynczy sznur kamieni pochodzących z Nigerii. Wyjątkowej klasy prezent dla bliskiej osoby.

PIERŚCIONEK Z KWARCEM - okrągły duży (natural)
179.00 PLN

Prześliczny pierścień w srebrnej oprawie z oczkiem wykonanym z naturalnej druzy kwarcowej. Przykład klasycznie pięknej, ponadczasowej biżuterii. Warto sprawić sobie lub bliskiej osobie tak elegancki upominek.

Bestseller
BRANSOLETA Z PEREŁ - supełkowana, długość 20 cm
85.00 PLN

Delikatna bransoletka z pereł hodowanych słodkowodnych, o długości 20 cm. Tak zwana perła supełkowana, ponieważ każda perła w bransolecie oddzielona jest małym supełkiem.

NASZYJNIK Z TURKUSÓW - długość 44 cm
255.00 PLN

Przepiękny naszyjnik z naturalnego turkusu - kamienia szlachetnego o niespotykanym kolorze - głębokiego błękitu z lekką nutą zieleni.

Bestseller
PIERŚCIONEK Z KWARCEM - okrągły duży (dark blue)
190.00 PLN

Pierścionek z oczkiem wykonanym z naturalnej druzy kwarcowej, czyli skupienia kryształków kwarcu, zabarwionych na kolor ciemnoniebieski. Imponująca waga (12 g) i niesamowite mieniące się oczko pierścionka, oprawione w masywne srebro, robią niesamowite wrażenie. Wspaniały prezent dla kobiety w każdym wieku.

NASZYJNIK Z MAGICZNYM KORALIKIEM
7.00 PLN

Cudny wisiorek podobno z magicznym drewnianym koralikiem w kolorze ceglastym. Dzieło małej, niezwykle pracowitej Pierwszoklasistki :)

Nowość
BRANSOLETKA "TĘCZOWA" - długość 19 cm
30.00 PLN

Śliczna bransoletka wykonana przez młodą, bo zaledwie siedmioletnią, artystkę o imieniu Julia. Wielokolorowa bransoletka ma podobno niezwykłe właściwości. Warto się o tym przekonać osobiście :)

NASZYJNIK ZE SPINELI - drobny, kulisty - długość 46 cm
100.00 PLN

Delikatny naszyjnik wykonany z cennego kamienia szlachetnego - spinelu, o barwie czarnej z subtelną nutką fioletu, zieleni i srebra. Wspaniała ozdoba każdej kobiecej szyi.

NASZYJNIK Z RUBINU (podwójny sznur kamieni) - długość 43,5 i 44,5 cm
660.00 PLN

Subtelny rubinowy naszyjnik składający się z dwóch nitek kamieni. Piękny prezent dla osób ceniących biżuterię wykonaną z prawdziwych kamieni szlachetnych.

Bestseller
NASZYJNIK Z PEREŁ - niesupełkowany, długość 40 cm
105.00 PLN

Niezwykle subtelny naszyjnik z pereł hodowanych pochodzących z Filipin. Długość 40 cm. Klasycznie piękny. Zakończony wygodnym srebrnym zapięciem.

Bestseller
NASZYJNIK Z KRYSZTAŁU GÓRSKIEGO - długość 49 cm
229.00 PLN

Robiący niesamowite wrażenie naszyjnik z prawdziwego kryształu górskiego, kamienia szlachetnego wyglądem przypominającego spękane szkło. Oryginalny prezent na każdą okazję dla bliskiej sercu kobiety.

NASZYJNIK Z KWARCU RÓŻOWEGO - długość 48 cm
129.00 PLN

Elegancki naszyjnik z naturalnego kwarcu różowego - odmiany kwarcu będącej cenionym kamieniem szlachetnym. Wykorzystane kamienie pochodzą z Madagaskaru. Nadano im szlif kaboszonowy. Najwyższej jakości biżuteria. Niezapomniany upominek dla bliskiej sercu osoby.

NASZYJNIK Z SZAFIRU - długość 43 cm
325.00 PLN

Niezwykle drogocenny naszyjnik wykonany z jednego z najszlachetniejszych kamieni naturalnych - szafiru. Piękny upominek dla kobiet lubiących delikatną i elegancką biżuterię.

NASZYJNIK Z LAZURYTU (LAPIS LAZULI) - długość 47 cm
470.00 PLN

Masywny naszyjnik wykonany z wysoko cenionej odmiany lazurytu o barwie ciemnoniebieskiej z połyskującymi złotem wrostkami pirytu, pochodzący z Afganistanu. Piękny sznur korali dla kobiet lubiących oryginalną dużą biżuterię.

NASZYJNIK Z KAMIENIA KSIĘŻYCOWEGO - długość 46 cm
125.00 PLN

Elegancki naszyjnik z kamienia księżycowego - kamienia szlachetnego niezwyklej urody, należącego do rodziny skaleni. W różnych odcieniach, o niespotykanym blasku przypominającym światło księżyca.

Bestseller
PIERŚCIONEK Z KWARCEM - okrągły mały (dark blue)
120.00 PLN

Piękny pierścionek z naturalnego kwarcu w postaci druzy kwarcowej - cenionego kamienia ozdobnego. Wspaniała błękitna głębia oczka i nietuzinkowa srebrna oprawa sprawia, że od pierścionka wprost nie sposób oderwać wzroku. Najwyższej jakości biżuteria naturalna.

PIERŚCIONEK Z KWARCEM - Serce - duży, dark blue
249.00 PLN

Niezwykłej urody pierścionek z oczkiem wykonanym z naturalnego kwarcu zabarwionego na kolor ciemnoniebieski, oprawionym w srebro. Imponująca waga - 20 g i nietuzinkowy projekt to jego cechy charakterystyczne. Doskonały upominek dla kobiet z klasą.

NASZYJNIK Z AGATU - długość 43 cm
129.00 PLN

Delikatny sznur korali wykonanych z naturalnego agatu pochodzącego z Botswany. Mnogość kolorów - od jasnego kremu, poprzez wszystkie odcienie szarości i brązu, po subtelny fiolet i pomarańcz, to cechy charakterystyczne tego kamienia szlachetnego.

NASZYJNIK Z LAWY WULKANICZNEJ - długość 42 cm
45.00 PLN

Niespotykany okaz - naszyjnik z lawy wulkanicznej, pochodzącej z Meksyku. Niecodzienna ozdoba, która na pewno przyciągnie spojrzenia.

NASZYJNIK Z PIRYTU - długość 42 cm
95.00 PLN

Bardzo ciekawy naszyjnik z naturalnego pirytu. Dla kobiet z klasą, które w biżuterii cenią sobie przede wszystkim minimalizm.

Strona   z 1