Dostawa i płatności

Sposób dostawy

Chcąc zapewnić naszym Klientom pełen komfort w odbiorze zamawianych produktów większosć naszych przesyłek dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. W wyjątkowych sytyacjach zastrzegamy sobie możliwość skorzystania z usług innej firmy przewozowej, oferującej zbliżony standard usług. Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone. Przesyłki standardowo są doręczane następnego dnia roboczego po dniu nadania ich przez Sklep BELLITUDO.PL.

Sklep BELLITUDO.PL realizuje również zamówienia poza granice Polski. Koszty wysyłki określane są wówczas indywidualnie w zależności od kraju docelowego oraz parametrów przesyłki.

Opakowanie prezentowe

Większość przesyłek z przedmiotami z działów "Biżuteria z kamieni szlachetnych", "Polskie hafty i koronki" i "Sztuka afrykańska" jest zapakowana w  nasze autorskie eleganckie opakowanie wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu zamówiony produkt będzie się godnie prezentował i śmiało w takiej postaci będzie mógł zostać przekazany jako prezent dla bliskiej osoby. Informacja na ten temat dostępna jest każdorazowo w opisie danego produktu. Jest to usługa bezpłatna dla naszych Klientów. Wychodzimy z założenia, że piękny produkt po prostu musi zostać pięknie zapakowany. Tak zapakowane przedmioty umieszczamy następnie w kartonowym pudełku, o odpowiednim rozmiarze, które jest niezbędne w transporcie.

Wszystkie inne produkty, które standardowo posiadają opakowanie oferowane przez producenta, pakujemy dodatkowo w pudełko kartonowe, odpowiednio wypełnione, aby produkt pozostał nienaruszony w czasie transportu. 

Dostępne formy płatności

Oferujemy naszym Klientom następujące formy płatności - tradycyjny przelew bankowy, płatność przelewem online, płatność kartą płatniczą oraz płatność przy odbiorze.

Zamówienia powyżej 299 zł premiujemy darmową wysyłką (dot. płatności on-line, przelewu tradycyjnego i płatności kartą płatniczą). 

Szczegóły poniżej.

 

  • Tradycyjny przelew bankowy – koszt 15 zł brutto – płatność z góry na wskazany rachunek bankowy

 

Dane do przelewu:

Eco Domus Urszula Bednik

ul. Dantego 7/350

01-914 Warszawa

Numer konta bankowego: 81 1140 2004 0000 3602 7864 7795

Bank: mBank

 

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia, który został Państwu nadany.

Numer konta oraz numer zamówienia znajdą Państwo również w mailu potwierdzającym zamówienie, wysłanym na podany przez Państwa adres mailowy.

 

  • Płatność przelewem online i płatność kartą płatniczą – koszt 15 zł brutto – płatność z góry za pośrednictwem serwisu internetowego Przelewy24.pl i operatora kart płatniczych PayPro S.A. Agent Rozliczeniowy.

 

  • Płatność przy odbiorze – koszt 18 zł brutto – płatność w momencie odbioru przesyłki na ręce kuriera.

 

Dla zamówień powyżej 299 zł wysyłka GRATIS - przy płatności przelewem na rachunek bankowy Sklepu, płatności on-line lub kartą płatniczą. Darmowa wysyłka nie dotyczy płatności przy odbiorze.

 

Więcej informacji na temat sposobu realizacji zamówień i dostawy towaru znajdą Państwo w Regulaminie Sklepu.