Dostawa i płatności

Sposób dostawy

Chcąc zapewnić naszym Klientom pełen komfort w odbiorze zamawianych przesyłek oferujemy wyłącznie przesyłki kurierskie realizowane we współpracy z firmą kurierską DPD. Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone. Przesyłki standardowo są doręczane następnego dnia roboczego po dniu nadania przesyłki przez Sklep BELLITUDO.PL.

Możliwy jest również osobisty odbiór towarów (koszt 6 zł brutto) w siedzibie firmy przy ul. Dantego 7/350, 01-914 Warszawa (Bielany), po wcześniejszym umówieniu się. W takim przypadku wymagana jest przedpłata w postaci przelewu tradycyjnego, przelewu online lub płatność kartą płatniczą.

 

Opakowanie prezentowe

Każda nasza przesyłka z przedmiotami z działów "Biżuteria z kamieni szlachetnych", "Polskie hafty i koronki" i "Sztuka afrykańska" jest zapakowana w  nasze autorskie eleganckie opakowanie wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu zamówiony produkt będzie się godnie prezentował i śmiało w takiej postaci będzie mógł zostać przekazany jako prezent dla bliskiej osoby. Jest to usługa bezpłatna dla naszych Klientów. Wychodzimy z założenia, że piękny produkt po prostu musi zostać pięknie zapakowany. Tak zapakowane przedmioty umieszczamy następnie w kartonowym pudełku z logo Sklepu, o odpowiednim rozmiarze, które jest niezbędne w transporcie.

Do maskotek pluszowych w rozmiarze małym i średnim standardowo dodajemy białą papierową torbę z uszami z logo Sklepu, która może posłużyć jako opakowanie prezentowe. Całość umieszczamy w kartonowym pudełku z logo Sklepu.

Wszystkie inne produkty, które standardowo posiadają opakowanie oferowane przez producenta, pakujemy dodatkowo w pudełko kartonowe z logo Sklepu, odpowiednio wypełnione, aby produkt pozostał nienaruszony w czasie transportu. 

Więcej informacji na temat sposobów pakowania poszczególnych grup produktów, wraz z przykładowymi zdjęciami, znajdą Państwo w zakładce "Zobacz jak pakujemy".  

 

Dostępne formy płatności

Oferujemy naszym Klientom następujące formy płatności - tradycyjny przelew bankowy, płatność przelewem online, płatność kartą płatniczą oraz płatność przy odbiorze. Zamówienia powyżej 299 zł premiujemy darmową wysyłką (dot. płatności on-line, przelewu tradycyjnego i płatności kartą płatniczą). 

Szczegóły poniżej.

 

  • Tradycyjny przelew bankowy – koszt 15 zł brutto – płatność z góry na wskazany rachunek bankowy.

Dane do przelewu:

Eco Domus Paweł Bednik

ul. Dantego 7/350

01-914 Warszawa

Numer konta bankowego: 42 2490 0005 0000 4500 7613 6183

Bank: Alior

 

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia, który został Państwu nadany.

Numer konta oraz numer zamówienia znajdą Państwo również w mailu potwierdzającym zamówienie, wysłanym na podany przez Państwa adres mailowy.

 

  • Płatność przelewem online i płatność kartą płatniczą – koszt 15 zł brutto – płatność z góry za pośrednictwem serwisu internetowego Przelewy24.pl i operatora kart płatniczych PayPro S.A. Agent Rozliczeniowy.

 

  • Płatność przy odbiorze – koszt 18 zł brutto – płatność w momencie odbioru przesyłki na ręce kuriera.

 

Dla zamówień powyżej 299 zł wysyłka GRATIS - przy płatności przelewem na rachunek bankowy Sklepu, płatności on-line lub kartą płatniczą.

 

Więcej informacji na temat sposobu realizacji zamówień i dostawy towaru znajdą Państwo w Regulaminie Sklepu.