Zobacz jak pakujemy

Staramy się tak pakować nasze produkty, aby przede wszystkim bezpiecznie docierały do swoich nabywców. Nie bez znaczenia jest również strona wizualna. Ma być klasyczniepraktycznie i może tym razem nie egzotycznie, jak głosi nasze hasło przewodnie, a elegancko.

Opakowania różnią się między sobą w zależności od grupy produktów oraz ich rozmiarów.

Szczegóły poniżej.

 

Do każdego zamówienia dołączamy drobny upominek w postaci zakładki do książki przewiązanej satynową wstążką - żeby w chwilach relaksu nad ulubioną książką również Państwo o nas pamiętali!

 

ZABAWKI I AKCESORIA DLA DZIECI

Zabawki pluszowe, m. in. zabawki Jellycat standardowo pakujemy w białą papierową torbę prezentową z logo sklepu oraz gustowne kartonowe pudełko również z logo sklepu niezbędne w transporcie.

Dotyczy to zabawek pluszowych w rozmiarze małym i średnim. Maskotki o dużych gabarytach pakujemy wyłącznie w odpowiednio duże kartonowe pudło z logo sklepu.

W szczególnych sytuacjach, np. wyjątkowo duże gabaryty / ciężka paczka / niesprzyjająca pogoda, kartonowe pudełka zabezpieczamy dodatkowo folią stretch w kolorze różowym, czyli w jednym z kolorów przewodnich naszego sklepu.

 

Zabawki sprzedawane przez producenta w specjalnych pudełkach, np. zabawki firmy Janod czy akcesoria dla dzieci, m. in. firmy Beaba, pakowane są w kartonowe pudełka z logo sklepu. Produkty zabezpieczane są odpowiednim wypełnieniem, np. w postaci poduszek powietrznych, chroniącym je przed uszkodzeniem w czasie transportu.

 

SZKŁO, PORCELANA I INNE DELIKATNE PRZEDMIOTY

Artykuły szklane, m. in. szkło francuskie La Rochere, przedmioty wykonane z porcelany czy wyjątkowo delikatne figurki tworzone przez holenderską manufakturę Parastone najczęściej posiadają odpowiednie zabezpieczenie oferowane przez producenta - m. in. kartonowe lub metalowe pudełka z przegródkami czy steropianową specjalną formę (dotyczy produktów Parastone).

Dodatkowo każdy tego typu produkt zabezpieczamy folią bąbelkową oraz wypełniaczem w postaci poduszek powietrznych, aby opakowanie producenta oraz jego zawartość nie uległy zniszczeniu. Całość umieszczana jest w kartonowym pudełku z logo sklepu w odpowiednim rozmiarze.

W szczególnych sytuacjach, np. wyjątkowo duże gabaryty / ciężka paczka / niesprzyjająca pogoda, kartonowe pudełka zabezpieczamy dodatkowo folią stretch w kolorze różowym, czyli w jednym z kolorów przewodnich naszego sklepu.

WYROBY RĘKODZIELNICZE

Wyroby rękodzielnicze, czyli biżuterię z kamieni szlachetnych, polskie hafty i koronki oraz sztukę afrykańską traktujemy absolutnie wyjątkowo i staramy się, aby tak nietuzinkowe przedmioty, często kupowane na prezent dla bliskiej osoby, były w odpowiedni sposób zapakowane. 

Wyroby z kamieni szlachetnych, czyli naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki, sprzedawane są w naszych autorskich drewnianych pudełkach z logo sklepu, wypełnionych dla bezpieczeństwa wełną drzewną. Biżuteria dodatkowo umieszczana jest w sakiewce z organdyny. Pudełko przewiązujemy satynową wstażką, dzięki czemu biżuteria w tej formie wygląda bardzo elegancko i może zostać podarowana jako prezent. Całość umieszczana jest w kartonowym pudełku z logo sklepu w odpowiednim rozmiarze.

Obrusy koronkowe i inne wyroby z działu "Polskie hafty i koronki" pakowane są w gustowne pudełka, pudła i skrzynie drewniane z logo sklepu dopasowane do wielkości produktu. Tego typu drewniane opakowania sprawiają, że w pełni naturalne, ręcznie wykonane, obrusy prezentują się bardzo elegancko i mogą zostać wręczone jako prezent z wyjątkowej okazji, np. ślubu czy przeprowadzki do nowego domu. Dodatkowo drewniane pudełko umożliwia bezpieczne przechowywanie wyrobu w zaciszu domowym przez długie lata. Całość umieszczana jest w kartonowym pudełku z logo sklepu w odpowiednim rozmiarze.

Wyroby afrykańskie sprzedajemy w naszych autorskich drewnianych opakowaniach z logo sklepu, dla bezpieczeństwa wypełnionych wełną drzewną. Całość umieszczana jest w kartonowym pudełku z logo sklepu w odpowiednim rozmiarze. Wyroby o dużych gabarytach pakujemy bezpośrednio do kartonowego pudełka, odpowiednio wypełnionego, np. poduszkami powietrznymi, w celu ochrony wyrobu w czasie transportu.

Wszystkie wyroby rękodzielnicze w szczególnych sytuacjach, np. gdy mamy do czynienia z wyjątkowo dużymi gabarytami / wyjątkowo ciężką paczką / niesprzyjającą pogodą, zabezpieczamy dodatkowo folią stretch w kolorze różowym, czyli w jednym z kolorów przewodnich naszego sklepu.