O nas

Witamy Wszystkich Klientów i Entuzjastów Sklepu Internetowego BELLITUDO.PL.

 

Sklep powstał z potrzeby obcowania z pięknymi i przede wszystkim nietuzinkowymi  przedmiotami, które poza swoją cielesnością mają również duszę i tę duszę postaramy się tu Państwu zaprezentować.

 

Nazwa sklepu pochodzi z języka łacińskiego i w wolnym tłumaczeniu oznacza piękno, elegancję, urok. I taki właśnie ma być nasz Sklep oraz przedmioty w nim dostępne. Ma być pięknie, elegancko i  urokliwie

 

Znajdą tu Państwo wspaniałe wyroby rękodzielnicze, zarówno z Polski, jak i dalekich krajów afrykańskich, drogocenne kamienie szlachetne w pięknej oprawie pochodzące z najdalszych zakątków świata, szlachetną porcelanę, której codzienne użytkowanie sprawi, że każdy posiłek będzie wyjątkowy oraz przedmioty szklane, które od setek lat królują na europejskich stołach. Nie zabraknie również dobrej jakości produktów, które umilą czas najmłodszym Klientom i Klientkom – gorąco zapraszamy do działu stworzonego specjalnie dla nich – „Dla Malucha”. Gorąco polecamy również naszą zakładkę „Dla Konesera”, gdzie znajdą Państwo zachwycające od lat repliki dzieł znanych twórców, które idealnie wypełnią wnętrze każdego pomieszczenia, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

 

Sklep Bellitudo.pl to idealne miejsce na znalezienie niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej osoby czy sprawienie przyjemności samemu sobie, do czego gorąco zachęcamy.

 

Klasycznie … Praktycznie … Egzotycznie … te trzy hasła będą się pojawiać na stronach naszego Sklepu, bo takie jest Bellitudo.pl i taki powinien być otaczający nas świat.

 

Życzymy miłych doznań z obcowania w naszym świecie  i udanych zakupów.

 

Zawsze z chęcią odpowiemy na każde pytanie – jeśli cokolwiek budzi Państwa wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

 

Zespół BELLITUDO.PL