Kubki z przykrywką

 
Strona   z 1
Bestseller
KUBEK NA WYNOS Mocha Graphic, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Kubek podróżny o pojemności 300 ml. Z podwójnymi ściankami, stanowiącymi dobrą izolację oraz z silikonową przykrywką z wygodnym otworem do picia. Pokryty ciekawą grafiką. Idealny dla miłośników kawy. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Cafe Latte, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Kubek podróżny o pojemności 300 ml. Praktyczny i elegancki. Jego podwójne ścianki stanowią dobrą izolację, a silikonowa przykrywka z otworem do picia, idealnie dopasowuje się do ust. Oryginalny motyw kawowy. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Good Morning Gorgeous, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Praktyczny porcelanowy kubek podróżny z podwójnymi ściankami i silikonową przykrywką, o pojemności 300 ml. Idealny pomysł na prezent, jeśli chcemy komuś poprawić nastrój. Produkt niemieckiej firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Morning Starter, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Bardzo wygodny porcelanowy kubek podróżny z podwójnymi ściankami i silikonową przykrywką, ozdobiony zdjęciem kubka porannej kawy i smakowitego croissanta. Pojemność 300 ml. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Berlin, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Praktyczny porcelanowy kubek podróżny z podwójnymi ściankami i silikonową przykrywką, ozdobiony symbolami związanymi z Berlinem. Pojemność 300 ml. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Adagio, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Wygodny i bardzo praktyczny porcelanowy kubek podróżny z podwójnymi ściankami i silikonową przykrywką, ozdobiony subtelnym muzycznym motywem. Pojemność 300 ml. Produkt niemieckiej firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS But First Coffee, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Porcelanowy kubek podróżny zaopatrzony w podwójne ścianki i silikonową przykrywkę. Ozdobiony filiżanką gorącej kawy. Pojemność 300 ml. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Allez Paris, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Porcelanowy kubek podróżny z podwójnymi ściankami i silikonową przykrywką, ozdobiony oryginalną grafiką nawiązującą do Francji i Paryża. Pojemność 300 ml. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Very British, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Praktyczny i bardzo oryginalny porcelanowy kubek podróżny z podwójnymi ściankami i silikonową przykrywką, ozdobiony symbolami związanymi z Wielką Brytanią. Pojemność 300 ml. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Always Coffee, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Niezwykle praktyczny i solidnie wykonany kubek podróżny. Jego podwójne ścianki stanowią dobrą izolację, a silikonowa przykrywka z otworem do picia, idealnie dopasowuje się do ust. Pojemność 300 ml. Oryginalny motyw kawowy. Produkt firmy PPD.

Strona   z 1