Kawa & ciastko

 
Strona   z 1
KUBEK DUŻY Cafe Latte, PPD, poj. 350 ml
52.00 PLN

Duży porcelanowy kubek o pojemności 350 ml. Idealny do porannej kawy. Zapakowany w ładne kartonowe pudełko. Całość ozdobiona motywem kawowym. Produkt firmy PPD.

Bestseller
KUBEK NA WYNOS Mocha Graphic, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Kubek podróżny o pojemności 300 ml. Z podwójnymi ściankami, stanowiącymi dobrą izolację oraz z silikonową przykrywką z wygodnym otworem do picia. Pokryty ciekawą grafiką. Idealny dla miłośników kawy. Produkt firmy PPD.

Bestseller
FILIŻANKA DUŻA Mocha Graphic, PPD, poj. 450 ml
55.00 PLN

Elegancka porcelanowa filiżanka o pojemności 450 ml, zapakowana w gustowne pudełko z metalowym wieczkiem. Ozdobiona grafiką w postaci nazw różnych gatunków kawy. Produkt firmy PPD.

Bestseller
KUBEK DUŻY Morning Starter, PPD, poj. 350 ml
52.00 PLN

Porcelanowy kubek o pojemności 350 ml, zapakowany w eleganckie pudełko. Ciekawy pomysł na prezent dla każdego, kto swój dzień rozpoczyna od dużej porcji kawy. Produkt niemieckiej firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Cafe Latte, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Kubek podróżny o pojemności 300 ml. Praktyczny i elegancki. Jego podwójne ścianki stanowią dobrą izolację, a silikonowa przykrywka z otworem do picia, idealnie dopasowuje się do ust. Oryginalny motyw kawowy. Produkt firmy PPD.

FILIŻANKI ESPRESSO Espresso Coffee, PPD, poj. 90 ml
70.00 PLN

Dwie porcelanowe filiżanki do espresso wraz ze spodkami, ozdobione motywem kawowym. Pojemność 90 ml. Zapakowane w eleganckie kartonowe pudełko. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Morning Starter, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Bardzo wygodny porcelanowy kubek podróżny z podwójnymi ściankami i silikonową przykrywką, ozdobiony zdjęciem kubka porannej kawy i smakowitego croissanta. Pojemność 300 ml. Produkt firmy PPD.

KUBEK DUŻY Mocha Graphic, PPD, poj. 350 ml
52.00 PLN

Urzekający prostotą i elegancją duży porcelanowy kubek o pojemności 350 ml. Doskonały na dużą porcję porannej kawy. Zapakowany w ładne kartonowe pudełko. Całość ozdobiona motywem kawowym. Produkt firmy PPD.

KUBEK DUŻY Always Coffee, PPD, poj. 350 ml
52.00 PLN

Porcelanowy kubek o pojemności 350 ml, w eleganckim kartonowym pudełku, którego oryginalne wzornictwo nawiązuje do jutowego worka na kawę. Produkt firmy PPD.

KUBEK DUŻY But first coffee, PPD, poj. 350 ml
52.00 PLN

Duży porcelanowy kubek o pojemności 350 ml, w gustownym kartonowym pudełku. Ozdobiony filiżanką kawy i stosownym napisem, który spodoba się każdemu entuzjaście tego wyjątkowego napoju. Produkt niemieckiej firmy PPD.

Bestseller
KUBKI ZESTAW Morning Starter, PPD, poj. 350 ml
70.00 PLN

Dwa porcelanowe kubki o pojemności 350 ml, ozdobione zdjęciem pysznej porannej kawy i croissanta. Zapakowane w eleganckie opakowanie prezentowe. Ciekawy pomysł na prezent. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS But First Coffee, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Porcelanowy kubek podróżny zaopatrzony w podwójne ścianki i silikonową przykrywkę. Ozdobiony filiżanką gorącej kawy. Pojemność 300 ml. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Always Coffee, PPD, poj. 300 ml
59.00 PLN

Niezwykle praktyczny i solidnie wykonany kubek podróżny. Jego podwójne ścianki stanowią dobrą izolację, a silikonowa przykrywka z otworem do picia, idealnie dopasowuje się do ust. Pojemność 300 ml. Oryginalny motyw kawowy. Produkt firmy PPD.

Strona   z 1