ZESTAW ŚNIADANIOWY Good Morning Gorgeous (kubek, miska, talerz), PPD

ZESTAW ŚNIADANIOWY Good Morning Gorgeous (kubek, miska, talerz), PPD

Komplet śniadaniowy ozdobiony napisem podnoszącym na duchu. W skład zestawu wchodzi miska na płatki, talerzyk i kubek na kawę lub herbatę. Ciekawy pomysł na prezent. Produkt firmy PPD.

Praktyczny i elegancki zestaw śniadaniowy składający się z kubka (poj. 250 ml, śr. 8,5 cm, wys. 10,5 cm), miseczki na płatki (poj. 300 ml, śr. 12 cm, wys. 6 cm) i talerza (śr. 19 cm). 

Naczynia zostały wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej (New Bone Chine).

 

Prezentowany zestaw śniadaniowy z pewnością umili każdy poranny posiłek. Dodatkowym atutem jest eleganckie opakowanie prezentowe ozdobione tym samym motywem w postaci napisu "Good Morning Gorgeous" (Dzień Dobry Wspaniała/y), dzięki czemu komplet może stanowić interesujący pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

 

Naczynia można je myć w zmywarce i podgrzewać w nim posiłki w mikrofali.

 

Dane techniczne:

Wymiary kubka: poj. 250 ml, śr. 8,5 cm, wys. 10,5 cm

Wymiary miski: poj. 300 ml, śr. 12 cm, wys. 6 cm

Średnica talerza: 19 cm

Wymiary pudełka: wys. 13 cm, śr. 20,5 cm

 

Producent - firma projektowa PPD (PaperProducts Design), pochodząca z Niemiec, istniejąca na rynku od 1991 roku, której założycielami są Thomas Halstrick i Werner Ricker. 

 

Swoją działalność rozpoczęli od produkcji serwetek z nadrukiem, będąc aktualnie niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie.

 

Od lat z powodzeniem zajmują się również produkcją wyrobów porcelanowych, znanych i cenionych na całym świecie, również w Polsce. Mnogość barw i kształtów oraz zawsze eleganckie opakowania sprzedawanych naczyń sprawiają, że z każdym rokiem grono zadowolonych klientów rośnie.

 

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy PPD dostępną na stronach naszego sklepu.

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Wymiary kubka:poj. 250 ml, śr. 8,5 cm, wys. 10,5 cm
Wymiary miski:poj. 300 ml, śr. 12 cm, wys. 6 cm
Średnica talerza:19 cm
Wymiary pudełka:wys. 13 cm, śr. 20,5 cm

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Cena: 95,00 PLN
netto: 77.24 PLN

Termin wysyłki: 1-2 dni
Dostępność:
zamówienie z obowiązkiem zapłaty

Zobacz też...

FILIŻANKI DO ESPRESSO Royale Latte, Nuova R2S, poj. 100 ml
95 PLN

Porcelanowe filiżanki o espresso, o pojemności 100 ml, wraz z talerzykami, w kolorze beżowym. Najwyższej jakości włoska porcelana Nuova R2S.

KUBEK DUŻY Long Story, PPD, poj. 350 ml
52 PLN

Kubek porcelanowy o pojemności 350 ml, w kartonowym pudełku prezentowym, ozdobiony flagą Wielkiej Brytanii z symbolicznym jamnikiem. Produkt firmy PPD.

KUBKI KOMPLET La Belle Maison (róża), Nuova R2S, poj. 350 ml
65 PLN

Zestaw dwóch porcelanowych kubków o pojemności 350 ml, w kolorze białym, z koronkowym tłoczeniem na zewnętrznej powierzchni i różanym akcentem w środku naczynia.

Bestseller
FILIŻANKI CAPPUCCINO Adagio, PPD, poj. 200 ml
95 PLN

Zestaw dwóch porcelanowych filiżanek do cappuccino, wraz ze spodkami, ozdobionych pięciolinią z nutami. Pojemność 200 ml. Zapakowane w eleganckie okrągłe pudełko. Produkt firmy PPD.

FILIŻANKI ESPRESSO Love Tree, PPD, poj. 90 ml
70 PLN

Dwie porcelanowe filiżanki do espresso, wraz ze spodeczkami. Pojemność 90 ml. Zapakowane w eleganckie okrągłe pudełko. Doskonałe na prezent. Produkt firmy PPD.

ETAŻERKA Adagio, PPD, śr. talerzy 20 i 27 cm
85 PLN

Praktyczna i elegancka porcelanowa etażerka składająca się z dwóch talerzy o średnicy 20 i 27 cm. Wysokość całkowita 25 cm. Doskonała alternatywa dla tradycyjnej patery na ciasto. Produkt firmy PPD.

SERWETKI - ZESTAW Good Morning Gorgeous, PPD, 60 szt., 33 x 33 cm
45 PLN

Trzy komplety (3 x 20 sztuk) trzywarstwowych serwetek papierowych z kolorowym nadrukiem w postaci poprawiającego nastrój napisu "Good Morning Gorgeous". Wymiary 33 x 33 cm. Doskonała jakość i oryginalna grafika. Produkt firmy PPD.

KUBEK NA WYNOS Cafe Latte, PPD, poj. 300 ml
59 PLN

Kubek podróżny o pojemności 300 ml. Praktyczny i elegancki. Jego podwójne ścianki stanowią dobrą izolację, a silikonowa przykrywka z otworem do picia, idealnie dopasowuje się do ust. Oryginalny motyw kawowy. Produkt firmy PPD.