KARAFKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l

KARAFKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l

Duża szklana karafka na wino z subtelnym motywem pszczoły. Francuskie szkło stołowe najwyższej jakości, które będzie ozdobą każdego spotkania w gronie bliskich osób.

Szklana karafka z masywnego, a jednocześnie bardzo wytwornego, szkła francuskiej huty La Rochere. Przedstawiony produkt jest częścią bardzo bogatej i dobrze znanej naszym klientom kolekcji Abeille (Pszczoła), której motywem przewodnim są umieszczone na wyrobach szklanych wypukłe pszczółki.

Szkło stołowe La Rochere zachwyca zawsze i każdego. Jedno jest pewne, nie można przejść obok niego obojętnie.

 

Karafka przeznaczona jest zarówno do podawania wina, domowych nalewek, jak również do serwowania wody oraz wszelkich soków i napojów.

 

Produkt francuski, autorstwa mistrzów rzemiosła huty La Rochere.

 

Nadający się do mycia w zmywarkach.

 

Pojemność: 1l

Wysokość: 27,7 cm

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Pojemność:1000 ml
Wysokość:27,7 cm
Kolor:przezroczysty

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Cena: 165,00 PLN
netto: 134.15 PLN

Termin wysyłki: 1-2 dni
Dostępność:
zamówienie z obowiązkiem zapłaty

Powiązane

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 365 ml
27 PLN

Kubek z kolekcji Abeille (Pszczoła), pochodzący z francuskiej huty szkła La Rochere. Szkło stołowe, które zapiera dech w piersiach.

LONG DRINK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 350 ml
23 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z motywem pszczoły, wyprodukowany w hucie szkła La Rochere, słynącej z produkcji szkła stołowego najwyższej jakości.

KUFEL Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 400 ml
24 PLN

Kufel wyprodukowany we Francji, ozdobiony subtelnym motywem pszczoły. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe, które ożywi każde spotkanie w gronie przyjaciół.

MISKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 600 ml
26 PLN

Miska pochodząca z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.

POJEMNIK NA KONFITURY Pszczoła (Abeille), La Rochere
30 PLN

Szklany pojemnik na konfitury lub elegancka szklana maselniczka. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania z przyjaciółmi.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 240 ml
24 PLN

Kieliszek do wina lub wody. Wyprodukowany we Francji, w najstarszej hucie szkła La Rochere. Zachwycające prostotą i elegancją szkło stołowe, które będzie niezapomnianą ozdobą każdego przyjęcia.

KARAFKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 750 ml
55 PLN

Szklana karafka na wino wytworzona przez mistrzów rzemiosła huty szkła La Rochere. Niezwykle praktyczne i wytworne francuskie szkło stołowe.

DZBANEK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l
85 PLN

Elegancki szklany dzbanek wykonany we francuskiej hucie szkła La Rochere, słynącej z wyrobów najwyższej jakości. Przykuwające wzrok szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.

PODSTAWKA NA JAJKO Pszczoła (Abeille), La Rochere
20 PLN

Funkcjonalna i niezwykle elegancka szklana podstawka na jajko z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe, które będzie ładną ozdobą każdego stołu w czasie porannego posiłku.

Zobacz też...

MISECZKA Eva, La Rochere, poj. 160 ml
16 PLN

Mała szklana miska o pojemności 160 ml. Naczynie niezbędne w każdej kuchni. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, które już od kilku pokoleń urzeka elegancją i niespotykanym stylem.

KIELISZEK DO WINA Symbolic Tour Eiffel (Wieża Eiffla), La Rochere, poj. 250 ml
23 PLN

Kieliszek do wina lub wody ozdobiony motywem Wieży Eiffla. Produkt pochodzący z najstarszej huty szkła we Francji.

PODSTAWKA NA JAJKO Versailles (Wersal), La Rochere
20 PLN

Praktyczna podstawka na jajko z kolekcji Versailles. Najwyższej jakości produkt francuski.

Bestseller
MISKA Bubble, przezroczysta, La Rochere, poj. 130 ml
18 PLN

Miseczka z kolekcji Bubble o niespotykanym modernistycznym wyglądzie. Do deserów i przystawek. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania w gronie najbliższych.

KARAFKA Vendange (Winobranie), La Rochere, poj. 1l
165 PLN

Karafka na wino z kolekcji Vendange o pojemności 1 litra. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe. Wytworne i eleganckie. Piękna ozdoba każdego przyjęcia w gronie najbliższych.

KUFEL Lyonnais (Lyon), La Rochere, poj. 400 ml
25 PLN

Kufel (szklanka) z pochodzącą z uwielbianej kolekcji Lyonnais francuskiej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe. Doskonały pomysł na prezent.

KIELISZEK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 60 ml
16 PLN

Kieliszek do wódek i nalewek, wyrób pochodzący z najsłynniejszej francuskiej huty szkła La Rochere. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe.

TALERZ STOŁOWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 25 cm
32 PLN

Szklany talerz stołowy z kolekcji Abeille, wykonany z wytwornego szkła francuskiej huty La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe. Doskonały pomysł na prezent, na przykład z okazji ślubu.