Do drinków i koktajli

Wśród szklanych wyrobów oferowanych przez francuską hutę szkła La Rochere można odnaleźć także szklanki do drinków i koktajli. La Rochere od dziesiątek lat stara się zaspokajać nawet najbardziej wyrafinowane gusta swoich klientów. Można tu spotkać eleganckie szklanki o najróżniejszych kształtach, zdobieniach, pojemnościach, które doskonale nadają się do serowania efektownych drinków z palemką, whisky czy wszelkich innych napojów, zarówno zimnych, jak i gorących.

Wśród szklanych naczyń La Rochere prezentowanych poniżej znajdą Państwo również ciekawe propozycje szklanek do koktajli i musów owocowych czy warzywnych.

Szkło La Rochere ma niezwykłą moc, która elektryzuje jego użytkowników. Warto się o tym przekonać samemu i sprawić sobie lub bliskiej sercu osobie odrobinę luksusu kupując szkło stołowe La Rochere.

Życzymy Państwu udanych zakupów! W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

 

Jeśli poszukują Państwo modelu, który w danej chwili jest niedostępny w naszym sklepie, prośba o kontakt. Sprowadzimy go dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

 
Strona   z 3
KOMPLET (DWA KIELISZKI I ŁYŻKA DO ABSYNTU) Absinthe, La Rochere, poj. 300 ml
99.00 PLN

Komplet dwóch kieliszków do absyntu o pojemności 300 ml, wraz ze specjalną łyżką, dzięki której trunek smakuje absolutnie wyjątkowo. Kieliszki mogą służyć również do serwowania wina lub wody. Doskonałej jakości szkło stołowe stworzone przez La Rochere.

SZKLANKA Tempo, La Rochere, poj. 288 ml
21.00 PLN

Szklanka o pojemności 288 ml. Idealna na prezent. Sprawdzi się w każdej kuchni jako naczynie na wodę i inne zimne napoje oraz kolorowe drinki. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe.

Bestseller
LONG DRINK Misfit, La Rochere, poj. 370 ml
40.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z kolekcji Misfit autorstwa znakomitego projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere. Znakomitej jakości francuskie szkło stołowe.

SZKLANKA Frisson, La Rochere, poj. 340 ml
30.00 PLN

Szklanka o pojemności 340 ml, stworzona w hucie La Rochere. Doskonała do wszelkich zimnych i ciepłych napojów. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe.

Bestseller
SZKLANKA Misfit, La Rochere, poj. 300 ml
38.00 PLN

Szklanka z kolekcji Misfit autorstwa znanego projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe, praktyczne i niezwykle oryginalne.

KUFEL Versailles (Wersal), La Rochere, poj. 400 ml
25.00 PLN

Kufel z kolekcji Versailles o pojemności 400 ml, wyprodukowany we francuskiej hucie szkła La Rochere.

SZKLANKA Fleur de Lys (Kwiat Lilii), La Rochere, poj. 250 ml
22.00 PLN

Szklanka pochodząca z kolekcji Fleur de Lys francuskiej huty La Rochere. Idealna do serwowania wody i drinków.

LONG DRINK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 350 ml
23.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z motywem pszczoły, wyprodukowany w hucie szkła La Rochere, słynącej z produkcji szkła stołowego najwyższej jakości.

SZKLANKA Lyonnais (Lyon), antracyt, La Rochere, poj. 200 ml
26.00 PLN

Szklanka w kolorze antracytowym z subtelnym ornamentem na całej powierzchni. Eleganckie szkło francuskie, najlepszej jakości szkło stołowe, które zachwyci wszystkich gości.

SZKLANKA (zielona) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
28.00 PLN

Szklanka w odcieniu zielonym, wykonana z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Tak wytworne szkło stołowe to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

SZKLANKA Richelieu, La Rochere, poj. 170 ml
22.00 PLN

Szklanka z kolekcji Richelieu o prostym klasycznym wzorze. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe. Idealny upominek na wyjątkową okazję.

LONG DRINK Symbolic Lion (Lew), La Rochere, poj. 300 ml
23.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z motywem lwiej głowy. Produkt z kolekcji Symbolic francuskiej huty La Rochere.

KIELISZEK DO WINA Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, poj. 230 ml
24.00 PLN

Kieliszek do wina lub wody, przezroczysty, pochodzący z kolekcji Lyonnais (Lyon) o nietuzinkowym wypukłym zdobieniu. Eleganckie szkło francuskie, w którym każdy trunek smakuje doskonale.

KUFEL Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 400 ml
24.00 PLN

Kufel wyprodukowany we Francji, ozdobiony subtelnym motywem pszczoły. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe, które ożywi każde spotkanie w gronie przyjaciół.

LONG DRINK Tempo, La Rochere, poj. 390 ml
23.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) o nowoczesnym kształcie i dużej pojemności 390 ml. Doskonałej jakości szkło stołowe La Rochere.

SZKLANKA Artois (mała), La Rochere, poj. 237 ml
22.00 PLN

Szklanka z kolekcji Artois o poj. 237 ml, z wypukłym ornamentem na dole naczynia. Produkt pochodzący z francuskiej huty La Rochere. Praktyczne i wytworne szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego domu.

Bestseller
LONG DRINK Libellules (Ważki), La Rochere, poj. 400 ml
23.00 PLN

Wysoka szklanka ozdobiona urokliwym motywem ważek, pochodząca ze znanej na całym świecie huty szkła La Rochere. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które może stanowić ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

KUFEL Ale, La Rochere, poj. 250 ml
28.00 PLN

Kufel stworzony przez wybitnego projektanta dla francuskiej huty szkła La Rochere.

SZKLANKA Symbolic Tour Eiffel (Wieża Eiffla), La Rochere, poj. 260 ml
22.00 PLN

Szklanka do drinków i zimnych napojów, ozdobiona wieżą Eiffla. Produkt francuski.

SZKLANKA Boston Water, La Rochere, poj. 250 ml
20.00 PLN

Szklanka z wymownym napisem Water. Niespotykane rozwiązanie - szklanka, będąca równocześnie przykryciem do karafki.

SZKLANKA Symbolic Lion (Lew), La Rochere, poj. 260 ml
22.00 PLN

Szklanka z kolekcji Symbolic, ozdobiona lwią głową. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere.

Nowość
KIELISZEK Torsade, La Rochere, poj. 250 ml
23.00 PLN

Kieliszek do wina lub szampana, wyrób pochodzący z najsłynniejszej francuskiej huty szkła La Rochere. Pojemność 250 ml.

SZKLANKA Jacques Coeur, La Rochere, poj. 210 ml
22.00 PLN

Szklanka o pojemności 210 ml, stworzona przez La Rochere. Model pochodzący z kolekcji Jacques Coeur, słynącej z klasycznych kształtów. Doskonałej jakości szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego stołu.

PUCHAR Cadette, La Rochere, poj. 200 ml
17.00 PLN

Puchar o pojemności 200 ml, pochodzący z kolekcji Cadette. Doskonały do serwowania lodów i wszelkich deserów. Praktyczne i wytworne francuskie szkło stołowe.

SZKLANKA Boston Rondo, La Rochere, poj. 250 ml
20.00 PLN

Szklanka z kolekcji Boston Rondo, ozdobiona kółkami. Nowatorskie rozwiązanie - szklanka, która jest również przykryciem do karafki.

SZKLANKA Artois (duża), La Rochere, poj. 315 ml
23.00 PLN

Duża szklanka z kolekcji Artois o pojemności 315 ml, z klasycznym wypukłym zdobieniem. Produkt wykonany z najlepszej jakości szkła francuskiego. Eleganckie i praktyczne szkło stołowe La Rochere bez wątpienia zachwyci każdego gościa.

SZKLANKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
23.00 PLN

Szklanka z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Nadająca się zarówno do podawania wody, jak i drinków. Najwyższej jakości szkło stołowe.

SZKLANKA (zielona) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 180 ml
26.00 PLN

Mała szklanka o pojemności 180 ml , w niespotykanym zielonym odcieniu. Wyprodukowana przez hutę szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe będzie prawdziwą ozdobą każdego przyjęcia.

KIELISZEK DO WINA Lyonnais (Lyon), antracyt, La Rochere, poj. 230 ml
28.00 PLN

Kieliszek do wina lub wody w kolorze antracytowym, wytworzony we francuskiej hucie szkła La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe. Fantastyczny pomysł na prezent.

LONG DRINK Symbolic Tour Eiffel (Wieża Eiffla), La Rochere, poj. 300 ml
23.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z symbolem Wieży Eiffla. Produkt pochodzący z huty szkła La Rochere we Francji.

Strona   z 3