Kieliszki i szklanki

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ogromną ilością szklanych naczyń stworzonych przez francuską hutę La Rochere. Znajdą tu Państwo komplety pięknych szklanych kieliszków do wina czerwonego, do wina białego, kieliszki do szampana czy kielichy do wody. Mnogość kształtów, rozmiarów i wzorów sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie tu swoje ulubione kieliszki. 

Polecamy również niezwykle eleganckie szklanki La Rochere o różnych pojemnościach, doskonałe do serwowania wody, kompotu i wszelkich zimnych napojów, choć nie tylko. Szklanek La Rochere z powodzeniem można używać także do podawania gorących płynów, takich jak kawa, herbata czy domowe kakao. 

Aby łatwiej było Państwu wyszukać swoje wymarzone szklane naczynia, francuskie kieliszki i szklanki podzieliliśmy na następujące działy: "kieliszki i szklanki do wina i wody" - znajdą tu Państwo wszelkie naczynia, w których można serwować te napoje, "kieliszki i szklanki do drinków i koktajli" - w tym dziale odnajdą Państwo propozycje klasycznych szklanek i long drinków, a także szklane kieliszki do nalewki lub likieru, szklane kufle do piwa czy specyficzne kieliszki do absyntu. W dziale "kieliszki do szampana i win musujących", jak sama nazwa wskazuje, można odnaleźć propozycje kieliszków do trunków musujących. Ostatnim działem są "kieliszki do wódek i nalewek", gdzie znajdują się mniejsze kieliszki, które z powodzeniem można wykorzystać do serwowania tego typu trunków.

Szkło La Rochere to najlepszej jakości szkło stołowe, które pokochali klienci na całym świecie, również w Polsce. I trudno się dziwić, posiadać w domu prawdziwe francuskie szkło, to niewątpliwa przyjemność i zaszczyt.

Huta La Rochere z powodzeniem działa od końca XV wieku. Warto sprawić sobie lub najbliższym tak niecodzienny prezent i podarować im komplet szklanych kieliszków czy komplet eleganckich szklanek.

Życzymy udanych poszukiwań! W razie dodatkowych pytań chętnie służymy pomocą.

 

Jeśli poszukują Państwo modelu, który w danej chwili jest niedostępny w naszym sklepie, prośba o kontakt. Sprowadzimy go dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

 

 
Strona   z 4
KOMPLET (DWA KIELISZKI I ŁYŻKA DO ABSYNTU) Absinthe, La Rochere, poj. 300 ml
99.00 PLN

Komplet dwóch kieliszków do absyntu o pojemności 300 ml, wraz ze specjalną łyżką, dzięki której trunek smakuje absolutnie wyjątkowo. Kieliszki mogą służyć również do serwowania wina lub wody. Doskonałej jakości szkło stołowe stworzone przez La Rochere.

Nowość
KUBEK Z UCHEM Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 275 ml
27.00 PLN

Kubek z uchem o pojemności 275 ml. Ozdobiony subtelnym motywem pszczoły. Produkt stworzony przez francuską hutę szkła La Rochere.

KUBEK (SZKLANKA) Zinc, La Rochere, poj. 200 ml
27.00 PLN

Kubek o pojemności 200 ml, doskonały do kawy, herbaty lub owocowego soku. Dzieło Fabrice Gibilaro - projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere.

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Feuille de The (liść herbaty), La Rochere, poj. 270 ml
27.00 PLN

Kubek z uchem (szklanka na herbatę) o poj. 270 ml, ozdobiony listkiem herbacianym. Wykonany w hucie La Rochere.

SZKLANKA Tempo, La Rochere, poj. 288 ml
21.00 PLN

Szklanka o pojemności 288 ml. Idealna na prezent. Sprawdzi się w każdej kuchni jako naczynie na wodę i inne zimne napoje oraz kolorowe drinki. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe.

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Louison, La Rochere, poj. 250 ml
27.00 PLN

Elegancki kubek z uchem o pojemności 250 ml. Pochodzący z kolekcji Louison najsłynniejszej francuskiej huty La Rochere.

KIELISZEK DO WINA Symbolic Lion (Lew), La Rochere, poj. 250 ml
23.00 PLN

Kieliszek do wina lub wody o pojemności 250 ml, ozdobiony głową lwa. Produkt pochodzący z najstarszej huty szkła we Francji. Najlepszej jakości szkło stołowe.

Bestseller
LONG DRINK Misfit, La Rochere, poj. 370 ml
40.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z kolekcji Misfit autorstwa znakomitego projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere. Znakomitej jakości francuskie szkło stołowe.

KIELISZEK DO WINA Symbolic Tour Eiffel (Wieża Eiffla), La Rochere, poj. 250 ml
23.00 PLN

Kieliszek do wina lub wody ozdobiony motywem Wieży Eiffla. Produkt pochodzący z najstarszej huty szkła we Francji.

KIELISZEK DO WODY Ballon, La Rochere, poj. 260 ml
23.00 PLN

Kieliszek do wody lub wina o klasycznym kulistym kształcie, wytworzony przez mistrzów szklarskiego rzemiosła w hucie La Rochere.

SZKLANKA Frisson, La Rochere, poj. 340 ml
30.00 PLN

Szklanka o pojemności 340 ml, stworzona w hucie La Rochere. Doskonała do wszelkich zimnych i ciepłych napojów. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe.

Bestseller
SZKLANKA Misfit, La Rochere, poj. 300 ml
38.00 PLN

Szklanka z kolekcji Misfit autorstwa znanego projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe, praktyczne i niezwykle oryginalne.

KUFEL Versailles (Wersal), La Rochere, poj. 400 ml
25.00 PLN

Kufel z kolekcji Versailles o pojemności 400 ml, wyprodukowany we francuskiej hucie szkła La Rochere.

KIELISZEK DO WINA CZERWONEGO Ballon, La Rochere, poj. 140 ml
22.00 PLN

Kieliszek do wina czerwonego lub białego, pochodzący z kolekcji Ballon francuskiej huty La Rochere. Model o klasycznym kolistym kształcie.

SZKLANKA Fleur de Lys (Kwiat Lilii), La Rochere, poj. 250 ml
22.00 PLN

Szklanka pochodząca z kolekcji Fleur de Lys francuskiej huty La Rochere. Idealna do serwowania wody i drinków.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 240 ml
24.00 PLN

Kieliszek do wina lub wody. Wyprodukowany we Francji, w najstarszej hucie szkła La Rochere. Zachwycające prostotą i elegancją szkło stołowe, które będzie niezapomnianą ozdobą każdego przyjęcia.

LONG DRINK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 350 ml
23.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z motywem pszczoły, wyprodukowany w hucie szkła La Rochere, słynącej z produkcji szkła stołowego najwyższej jakości.

SZKLANKA Lyonnais (Lyon), antracyt, La Rochere, poj. 200 ml
26.00 PLN

Szklanka w kolorze antracytowym z subtelnym ornamentem na całej powierzchni. Eleganckie szkło francuskie, najlepszej jakości szkło stołowe, które zachwyci wszystkich gości.

SZKLANKA (zielona) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
28.00 PLN

Szklanka w odcieniu zielonym, wykonana z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Tak wytworne szkło stołowe to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

SZKLANKA Richelieu, La Rochere, poj. 170 ml
22.00 PLN

Szklanka z kolekcji Richelieu o prostym klasycznym wzorze. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe. Idealny upominek na wyjątkową okazję.

LONG DRINK Symbolic Lion (Lew), La Rochere, poj. 300 ml
23.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z motywem lwiej głowy. Produkt z kolekcji Symbolic francuskiej huty La Rochere.

KIELISZEK DO WINA Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, poj. 230 ml
24.00 PLN

Kieliszek do wina lub wody, przezroczysty, pochodzący z kolekcji Lyonnais (Lyon) o nietuzinkowym wypukłym zdobieniu. Eleganckie szkło francuskie, w którym każdy trunek smakuje doskonale.

KUFEL Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 400 ml
24.00 PLN

Kufel wyprodukowany we Francji, ozdobiony subtelnym motywem pszczoły. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe, które ożywi każde spotkanie w gronie przyjaciół.

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 365 ml
27.00 PLN

Kubek z kolekcji Abeille (Pszczoła), pochodzący z francuskiej huty szkła La Rochere. Szkło stołowe, które zapiera dech w piersiach.

LONG DRINK Tempo, La Rochere, poj. 390 ml
23.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) o nowoczesnym kształcie i dużej pojemności 390 ml. Doskonałej jakości szkło stołowe La Rochere.

KIELISZEK DO WINA (zielony) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 240 ml
29.00 PLN

Nietuzinkowe szklane kieliszki do wina w odcieniu delikatnej zieleni. Pojemność 240 ml. Doskonałej jakości szkło stołowe stworzone przez La Rochere.

SZKLANKA Artois (mała), La Rochere, poj. 237 ml
22.00 PLN

Szklanka z kolekcji Artois o poj. 237 ml, z wypukłym ornamentem na dole naczynia. Produkt pochodzący z francuskiej huty La Rochere. Praktyczne i wytworne szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego domu.

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Lyonnais (Lyon), La Rochere, poj. 265 ml
27.00 PLN

Elegancki i bardzo praktyczny kubek z uchem z kolekcji Lyonnais. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, w którym kawa i herbata smakują wyśmienicie.

Bestseller
LONG DRINK Libellules (Ważki), La Rochere, poj. 400 ml
23.00 PLN

Wysoka szklanka ozdobiona urokliwym motywem ważek, pochodząca ze znanej na całym świecie huty szkła La Rochere. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które może stanowić ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Bestseller
KIELISZEK DO WODY Libellules (Ważki), La Rochere, poj. 280 ml
23.00 PLN

Kieliszek do wody lub wina, zdobiony ważkami, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere. Praktyczne i eleganckie francuskie szkło stołowe najwyższej jakości.

Strona   z 4