Bestseller
MISECZKA (CUKIERNICA) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
MISECZKA (CUKIERNICA) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
MISECZKA (CUKIERNICA) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
MISECZKA (CUKIERNICA) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
MISECZKA (CUKIERNICA) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml

MISECZKA (CUKIERNICA) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml

Mała szklana miska z kolekcji Blossom, która doskonale sprawdzi się jako cukierniczka. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe. Idealne na miły upominek dla bliskiej osoby.

Miski sprzedawane są w kompletach po 6 sztuk. Podana cena odpowiada jednej sztuce. Zakup innej ilości niż wielokrotność 6 sztuk możliwy tylko po uzgodnieniu ze Sprzedawcą.

 

Miseczka ze znanej i cenionej kolekcji Blossom francuskiej huty La Rochere. Prosty model, lekko zwężany ku górze, z charakterystycznym dla kolekcji wypukłym zdobieniem pięknie odbijającym światło. To co nietypowe dla tego małego naczynka, to wypukłe dno, dzięki któremu żadne przyjęcie nie będzie  już nudne. Oryginalne szkło stołowe produkcji francuskiej z całą pewnością przyda się w każdym domu i będzie piękną i praktyczną ozdobą przez długi czas.

 

Niewielka pojemność miski sprawia, że można w niej serwować drobne przystawki czy owocowe desery. Naczynie dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi idealnie będzie się nadawać również jako mała elegancja cukiernica.

 

Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe. Wykonane w najstarszej hucie szkła La Rochere.

Nadające się do mycia w zmywarkach.

 

Pojemność: 160 ml

Wysokość: 7,47 cm

Średnica: 8,05 cm

 

Miseczki pakowane są po 6 sztuk. Podana cena odpowiada jednej sztuce.

 

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Pojemność:160 ml
Wysokość:7,47 cm
Średnica:8,05 cm
Kolor:przezroczysty

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Cena: 27,00 PLN
netto: 21.95 PLN

Termin wysyłki: 1-2 dni
Dostępność:
zamówienie z obowiązkiem zapłaty

Powiązane

Zobacz też...

SŁÓJ Cambrai, poj. 4 l, La Rochere
455 PLN

Szklany słój o pojemności 4 litrów. Wykonany tradycyjną metodą dmuchaną. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere.

Bestseller
LONG DRINK Misfit, La Rochere, poj. 370 ml
40 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z kolekcji Misfit autorstwa znakomitego projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere. Znakomitej jakości francuskie szkło stołowe.

TALERZ DESEROWY Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, śr. 21 cm
28 PLN

Talerz deserowy przezroczysty, pochodzący z kolekcji Lyonnais francuskiej manufaktury La Rochere. Wytworne szkło stołowe, które będzie prawdziwą ozdobą każdego popołudniowego spotkania przy herbacie i domowym cieście.

LONG DRINK Perigord, La Rochere, poj. 380 ml
24 PLN

Long drink (wysoka szklanka) pochodząca z charakteryzującej się niezwykłą prostotą i wytwornością kolekcji Perigord, stworzonej w hucie szkła La Rochere.

PUCHAR VVV Spheres (Kulki), La Rochere, poj. 240 ml
19 PLN

Pucharek o pojemności 240 ml. Model pochodzący z kolekcji VVV, idealny na desery i drobne przekąski. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe. Idealne na prezent dla bliskiej osoby.

LONG DRINK Tempo, La Rochere, poj. 390 ml
23 PLN

Long drink (wysoka szklanka) o nowoczesnym kształcie i dużej pojemności 390 ml. Doskonałej jakości szkło stołowe La Rochere.

MISKA Lyonnais (Lyon), antracyt, La Rochere, poj. 350 ml
32 PLN

Szklana miska o pojemności 350 ml, autorstwa mistrzów szklarskiego rzemiosła huty La Rochere, Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które zachwyca klientów na całym świecie.

MISKA Versailles (Wersal), La Rochere, poj. 270 ml
20 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml, pochodząca z kolekcji Versailles (Wersal) francuskiej huty szkła La Rochere. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, które będzie cieszyć oczy swoich użytkowników przez długie lata.