Bestseller
MISKA Bubble, przezroczysta, La Rochere, poj. 130 ml

MISKA Bubble, przezroczysta, La Rochere, poj. 130 ml

Miseczka z kolekcji Bubble o niespotykanym modernistycznym wyglądzie. Do deserów i przystawek. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania w gronie najbliższych.

Miski sprzedawane są w kompletach po 6 sztuk. Podana cena odpowiada jednej sztuce. Zakup innej ilości niż wielokrotność 6 sztuk możliwy tylko po uzgodnieniu ze Sprzedawcą.

 

Niewielka miska o pojemności 130 ml i absolutnie niespotykanym kształcie. Naczynko sprawia wrażenie jakby za chwilę miało się przewrócić, z jednej strony ma wysokość 4 cm, a z drugiej 9 cm. Praktyczne, a przy tym niezwykle wytworne szkło stołowe La Rochere, to wspaniały pomysł na prezent z wyjątkowej okazji, na przykład przeprowadzki do nowego mieszkania.

Nietypowy kształt to tylko jedna z zalet miski. Miseczka moze mieć liczne zastosowania, na przykład doskonale nadaje się na wszelkie przekąski i niewielkie desery, np. kisiel czy porcję lodów. Można w niej również podać małą porcję sałaty.

 

Eleganckie francuskie szkło stołowe. Wykonane w hucie szkła La Rochere, znanej i cenionej na całym świecie.

Nadające się do mycia w zmywarkach.

 

 

Pojemność: 130 ml

Wysokość: min 4 cm, max 9 cm

Średnica: 12 cm

Kolor: przezroczysty

 

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Pojemność:130 ml
Wysokość:min 4, max 9 cm
Średnica:12 cm
Kolor:przezroczysty

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Produkt jest niedostępny

Cena: 18,00 PLN
netto: 14.63 PLN

Termin wysyłki: 1-2 dni
Dostępność:

Powiązane

Zobacz też...

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Feuille de The (liść herbaty), La Rochere, poj. 270 ml
27 PLN

Kubek z uchem (szklanka na herbatę) o poj. 270 ml, ozdobiony listkiem herbacianym. Wykonany w hucie La Rochere.

MISKA Fleur de Lys (Kwiat Lilii), La Rochere, poj. 600 ml
27 PLN

Miska pochodząca z kolekcji Fleur de Lys (Kwiat Lilii) francuskiej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego stołu.

KIELISZEK DO SZAMPANA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 150 ml
23 PLN

Kieliszek do szampana i win musujących z delikatnym motywem pszczoły. Produkt francuski. Szkło stołowe najlepszej jakości.

LONG DRINK Tempo, La Rochere, poj. 390 ml
23 PLN

Long drink (wysoka szklanka) o nowoczesnym kształcie i dużej pojemności 390 ml. Doskonałej jakości szkło stołowe La Rochere.

PUCHAR niski Circee, La Rochere, poj. 250 ml
30 PLN

Pucharek z kolekcji Circee, o pojemności 250 ml. Dokonały na porcję lodów lub innych słodkich przekąsek. Praktyczne i eleganckie francuskie szkło stołowe, w którym każdy deser będzie wyglądał imponująco.

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 365 ml
27 PLN

Kubek z kolekcji Abeille (Pszczoła), pochodzący z francuskiej huty szkła La Rochere. Szkło stołowe, które zapiera dech w piersiach.

SŁÓJ Cambrai, poj. 4 l, La Rochere
455 PLN

Szklany słój o pojemności 4 litrów. Wykonany tradycyjną metodą dmuchaną. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere.

MISKA Versailles (Wersal), La Rochere, poj. 270 ml
20 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml, pochodząca z kolekcji Versailles (Wersal) francuskiej huty szkła La Rochere. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, które będzie cieszyć oczy swoich użytkowników przez długie lata.