MISKA Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 350 ml

MISKA Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 350 ml

Miska o pojemności 350 ml, wytworzona w hucie szkła La Rochere. Idealna do mleka z płatkami lub owsianki. Praktyczne i eleganckie francuskie szkło stołowe.

Ten produkt nie będzie już dostępny. Został wycofany przez producenta.

 

Miska ze szlachetnego szkła francuskiej huty La Rochere. Model wchodzący w skład kolekcji Lyonnais (Lyon), z subtelnym wypukłym ornamentem na całej powierzchni.

 

Miska może mieć liczne zastosowania. Doskonale sprawdzi się jako naczynie do podania lodów i deserów. Z powodzeniem możemy w nim zjeść porcję porannej owsianki czy jogurtu z płatkami. Miseczka może być także wykorzystana jako pojemnik na przystawki.

 

Szkło francuskie. Wykonane w znanej na całym świecie hucie szkła La Rochere. Piękna ozdoba każdego domu. Wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Tak wytworne szkło stołowe zachwyci każdego obdarowanego.

 

Prezentowane szkło stołowe można myć w zmywarkach.

 

Pojemność: 350 ml

Wysokość: 5 cm

Średnica: 14,2 cm

 

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Pojemność:350 ml
Wysokość:5 cm
Kolor:przezroczysty
Średnica:14,2 cm

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Produkt jest niedostępny

Cena: 27,60 PLN
netto: 22.44 PLN

Termin wysyłki: 1-2 dni
Dostępność:

Powiązane

KUFEL Lyonnais (Lyon), La Rochere, poj. 400 ml
28.75 PLN

Kufel (szklanka) z pochodzącą z uwielbianej kolekcji Lyonnais francuskiej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe. Doskonały pomysł na prezent.

KIELISZEK DO WINA Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, poj. 230 ml
50 PLN

Kieliszek do wina lub wody, przezroczysty, pochodzący z kolekcji Lyonnais (Lyon) o nietuzinkowym wypukłym zdobieniu. Eleganckie szkło francuskie, w którym każdy trunek smakuje doskonale.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Lyonnais (Lyon), antracyt, La Rochere, poj. 230 ml
60 PLN

Kieliszek do wina lub wody w kolorze antracytowym, wytworzony we francuskiej hucie szkła La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe. Fantastyczny pomysł na prezent.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Lyonnais (Lyon), ametyst, La Rochere, poj. 230 ml
60 PLN

Kieliszek do wina lub wody w kolorze ametystu. Wykonany w najsłynniejszej francuskiej hucie szkła La Rochere. Francuskie szkło stołowe, które będzie stanowić miłą ozdobę każdego wieczoru w gronie przyjaciół.

Bestseller
KARAFKA Lyonnais (lyon), La Rochere, poj. 750 ml
56.35 PLN

Karafka z eleganckiego francuskiego szkła z wypukłym ornamentem na dolnej powierzchni naczynia. Wytworzona w hucie szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego domu.

SZKLANKA Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 200 ml
46 PLN

Szklanka z wypukłym, bardzo wytwornym ornamentem. Wytworzona w najstarszej francuskiej hucie szkła La Rochere. Praktyczne, a przy tym bardzo eleganckie szkło stołowe, obok którego nie można przejść obojętnie.

SZKLANKA Lyonnais (Lyon), ametyst, La Rochere, poj. 200 ml
55 PLN

Szklanka w kolorze ametystu z delikatnym zdobieniem na całej powierzchni naczynia. Wytworzona w hucie szkła La Rochere. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe. Praktyczne i eleganckie szkło, które będzie ozdobą każdego przyjęcia w gronie najbliższych.

TALERZ DESEROWY Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, śr. 21 cm
32.2 PLN

Talerz deserowy przezroczysty, pochodzący z kolekcji Lyonnais francuskiej manufaktury La Rochere. Wytworne szkło stołowe, które będzie prawdziwą ozdobą każdego popołudniowego spotkania przy herbacie i domowym cieście.

Zobacz też...

Bestseller
KARAFKA Lyonnais (lyon), La Rochere, poj. 750 ml
56.35 PLN

Karafka z eleganckiego francuskiego szkła z wypukłym ornamentem na dolnej powierzchni naczynia. Wytworzona w hucie szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego domu.

Bestseller
KIELISZEK DO ABSYNTU (KIELISZEK DO WINA) Absinthe, La Rochere, poj. 300 ml
52 PLN

Kieliszek do absyntu o pojemności 300 ml. Można go również używać do serwowania wina lub wody. Doskonałej jakości szkło stołowe, stworzone we francuskiej hucie La Rochere.

MISKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
21.85 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml, pochodząca z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Wytworne szkło stołowe, które przyda się w każdej kuchni.

Bestseller
Komplet 6 szt. KIELISZEK DO WODY Perigord, La Rochere, poj. 400 ml
180 PLN

Kieliszek do wody, wina lub zimnych napojów, o wyjątkowo dużej pojemności (400 ml). Model pochodzący z kolekcji Perigord, charakteryzującej się klasycznym szlifem. Eleganckie szkło stołowe, które ożywi każde przyjęcie.

Nowość
FILIŻANKA DO ESPRESSO Zinc, La Rochere, poj. 100 ml
20.7 PLN

Urokliwa mała filiżanka do espresso o poj. 100 ml , w sam raz na małą porcję czarnej kawy. Autorem projektu jest Fabrice Gibilaro, znany projektant współpracujący z hutą szkła La Rochere.

TALERZ GŁĘBOKI Libellules (Ważki), La Rochere, śr. 24 cm
34.5 PLN

Talerz głęboki z subtelnym zdobieniem w postaci ważek, idealny do zup i makaronów. Francuskie szkło stołowe najlepszej jakości, które może stanowić ciekawy i praktyczny pomysł na prezent, na przykład dla nowożeńców.

PUCHAR Cadette, La Rochere, poj. 200 ml
17.25 PLN

Puchar o pojemności 200 ml, pochodzący z kolekcji Cadette. Doskonały do serwowania lodów i wszelkich deserów. Praktyczne i wytworne francuskie szkło stołowe.

KARAFKA Boston Rondo, La Rochere, poj. 600 ml
51.75 PLN

Karafka o pojemności 600 ml, o nietuzinkowym kształcie. Produkt z kolekcji Boston francuskiej huty La Rochere.