TALERZ GŁĘBOKI Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 23,7 cm

TALERZ GŁĘBOKI Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 23,7 cm

Talerz głęboki duży ozdobiony pszczółkami, wykonany w najstarszej francuskiej hucie szkła. Najwyższej jakości szkło stołowe, które umili swoim użytkownikom każde spotkanie w gronie rodzinnym.

Talerz głęboki wykonany z gustownego szkła francuskiej huty La Rochere. Model pochodzący z bardzo znanej i cenionej kolekcji Abeille (Pszczoła), sygnowanej wypukłym motywem pszczoły, mającej rzesze sympatyków na całym świecie, również wśród naszych klientów.

 

Prezentowany talerz przeznaczony jest do podawania zup i makaronów. Tak eleganckie szkło stołowe będzie ozdobą każdego przyjęcia. 

 

Produkt francuski. Owoc pracy mistrzów szklarstwa z huty La Rochere.

Przeznaczony do mycia w zmywarkach.

 

Średnica: 23,7 cm

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Średnica:23,7 cm
Kolor:przezroczysty

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Cena: 36,00 PLN
netto: 29.27 PLN

Termin wysyłki: 1-2 dni
Dostępność:
zamówienie z obowiązkiem zapłaty

Powiązane

LONG DRINK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 350 ml
23 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z motywem pszczoły, wyprodukowany w hucie szkła La Rochere, słynącej z produkcji szkła stołowego najwyższej jakości.

KUFEL Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 400 ml
24 PLN

Kufel wyprodukowany we Francji, ozdobiony subtelnym motywem pszczoły. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe, które ożywi każde spotkanie w gronie przyjaciół.

MISKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 600 ml
26 PLN

Miska pochodząca z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.

POJEMNIK NA KONFITURY Pszczoła (Abeille), La Rochere
30 PLN

Szklany pojemnik na konfitury lub elegancka szklana maselniczka. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania z przyjaciółmi.

SZKLANKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
23 PLN

Szklanka z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Nadająca się zarówno do podawania wody, jak i drinków. Najwyższej jakości szkło stołowe.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 240 ml
24 PLN

Kieliszek do wina lub wody. Wyprodukowany we Francji, w najstarszej hucie szkła La Rochere. Zachwycające prostotą i elegancją szkło stołowe, które będzie niezapomnianą ozdobą każdego przyjęcia.

KARAFKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l
165 PLN

Duża szklana karafka na wino z subtelnym motywem pszczoły. Francuskie szkło stołowe najwyższej jakości, które będzie ozdobą każdego spotkania w gronie bliskich osób.

DZBANEK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l
85 PLN

Elegancki szklany dzbanek wykonany we francuskiej hucie szkła La Rochere, słynącej z wyrobów najwyższej jakości. Przykuwające wzrok szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.

TALERZ STOŁOWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 25 cm
32 PLN

Szklany talerz stołowy z kolekcji Abeille, wykonany z wytwornego szkła francuskiej huty La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe. Doskonały pomysł na prezent, na przykład z okazji ślubu.

PODSTAWKA NA JAJKO Pszczoła (Abeille), La Rochere
20 PLN

Funkcjonalna i niezwykle elegancka szklana podstawka na jajko z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe, które będzie ładną ozdobą każdego stołu w czasie porannego posiłku.

TALERZ DESEROWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 19 cm
22 PLN

Talerz deserowy wykonany w najsłynniejszej francuskiej hucie szkła, ozdobiony motywem pszczoły. Doskonałej jakości szkło stołowe, które ożywi każde popołudniowe spotkanie przy winie i cieście.

Zobacz też...

Bestseller
SZKLANKA Misfit, La Rochere, poj. 300 ml
38 PLN

Szklanka z kolekcji Misfit autorstwa znanego projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe, praktyczne i niezwykle oryginalne.

LONG DRINK Symbolic Tour Eiffel (Wieża Eiffla), La Rochere, poj. 300 ml
23 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z symbolem Wieży Eiffla. Produkt pochodzący z huty szkła La Rochere we Francji.

TALERZ STOŁOWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 25 cm
32 PLN

Szklany talerz stołowy z kolekcji Abeille, wykonany z wytwornego szkła francuskiej huty La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe. Doskonały pomysł na prezent, na przykład z okazji ślubu.

Bestseller
KIELISZEK DO WODY Libellules (Ważki), La Rochere, poj. 280 ml
23 PLN

Kieliszek do wody lub wina, zdobiony ważkami, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere. Praktyczne i eleganckie francuskie szkło stołowe najwyższej jakości.

SALATERKA duża VVV Craquele (Spękane szkło), La Rochere, poj. 730 ml
40 PLN

Salaterka o bardzo oryginalnej spękanej powierzchni. Model pochodzący z kolekcji VVV francuskiej huty La Rochere. Oryginalne szkło stołowe, dzięki któremu każde przyjęcie będzie niezapomniane.

PUCHAR Antillaise, La Rochere, poj. 290 ml
31 PLN

Puchar o pojemności 290 ml, doskonały do podawania lodów, koktajli i deserów. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe.

SZKLANKA KOKTAJLOWA Frisson, La Rochere, poj. 480 ml
35 PLN

Wysoka szklanka o pojemności 480 ml. Idealna do wszelkich koktajli owocowych i warzywnych oraz orzeźwiających zimnych napojów i drinków. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe stworzone przez La Rochere.

Nowość
FILIŻANKA DO ESPRESSO Troquet (Facettes), La Rochere, poj. 100 ml
20 PLN

Gustowna filiżanka do espresso o poj. 100 ml, pochodząca z kolekcji Troquet francuskiej huty szkła La Rochere. Najwyższej jakości szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.