TALERZ STOŁOWY Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, śr. 26 cm
TALERZ STOŁOWY Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, śr. 26 cm
TALERZ STOŁOWY Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, śr. 26 cm

TALERZ STOŁOWY Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, śr. 26 cm

Szklany talerz stołowy przezroczysty z kolekcji Lyonnais francuskiej huty szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe. Obiad zaserwowany na tak eleganckim szkle będzie smakował wyśmienicie.

Talerz stołowy wykonany z przezroczystego szkła pochodzącego z francuskiej huty La Rochere. Ozdobiony wypukłym ornamentem na całej szklanej powierzchni. Talerz wchodzi w skład kolekcji Lyonnais (Lyon), znanej i bardzo lubianej przez naszych klientów.

 

Talerz ma dużą średnicę i idealnie nadaje się do serwowania domowych obiadów i wytwornych kolacji. Można go użyć również jako patery do podawania ciast i owoców.

 

Francuskie szkło stołowe. Wykonane w hucie La Rochere. Tak eleganckie szklane talerze to fantastyczny pomysł na prezent dla młodej pary czy z okazji przeprowadzki do nowego mieszkania. Praktyczne i wytworne szkło na pewno zachwyci obdarowane nim osoby.

 

Prezentowane szkło stołowe można myć w zmywarkach.

 

Średnica: 26 cm

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Średnica:26 cm
Kolor:przezroczysty

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Produkt jest niedostępny

Cena: 43,70 PLN
netto: 35.52 PLN

Termin wysyłki: 1-2 dni
Dostępność:

Powiązane

Bestseller
LONG DRINK Lyonnais (Lyon), La Rochere, poj. 350 ml
25.88 PLN

Long drink (wysoka szklanka) lub kufel, z wypukłym zdobieniem charakterystycznym dla tej uwielbianej przez klientów kolekcji. Szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego przyjęcia.

KIELISZEK DO WINA Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, poj. 230 ml
50 PLN

Kieliszek do wina lub wody, przezroczysty, pochodzący z kolekcji Lyonnais (Lyon) o nietuzinkowym wypukłym zdobieniu. Eleganckie szkło francuskie, w którym każdy trunek smakuje doskonale.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Lyonnais (Lyon), ametyst, La Rochere, poj. 230 ml
60 PLN

Kieliszek do wina lub wody w kolorze ametystu. Wykonany w najsłynniejszej francuskiej hucie szkła La Rochere. Francuskie szkło stołowe, które będzie stanowić miłą ozdobę każdego wieczoru w gronie przyjaciół.

Bestseller
KARAFKA Lyonnais (lyon), La Rochere, poj. 750 ml
56.35 PLN

Karafka z eleganckiego francuskiego szkła z wypukłym ornamentem na dolnej powierzchni naczynia. Wytworzona w hucie szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego domu.

TALERZ DESEROWY Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, śr. 21 cm
32.2 PLN

Talerz deserowy przezroczysty, pochodzący z kolekcji Lyonnais francuskiej manufaktury La Rochere. Wytworne szkło stołowe, które będzie prawdziwą ozdobą każdego popołudniowego spotkania przy herbacie i domowym cieście.

TALERZ GŁĘBOKI Lyonnais (Lyon), La Rochere, śr. 23,7 cm
39.1 PLN

Talerz głęboki z subtelnym zdobieniem na całej powierzchni. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe. Tak wytworne szklane talerze będą pięknym uzupełnieniem każdej kolacji w gronie najbliższych.

MISKA Lyonnais (Lyon), antracyt, La Rochere, poj. 350 ml
33.35 PLN

Szklana miska o pojemności 350 ml, autorstwa mistrzów szklarskiego rzemiosła huty La Rochere, Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które zachwyca klientów na całym świecie.

MISKA duża Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 600 ml
29.9 PLN

Duża szklana miska o pojemności 600 ml. Doskonała na małe sałatki, przekąski czy owoce. Francuskie szkło stołowe najwyższej jakości, które nada niecodziennego uroku każdemu przyjęciu.

MISKA Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 270 ml
23 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml. Doskonała na drobne przekąski czy porcję lodów. Eleganckie stołowe szkło francuskie. Praktyczna i niezwykle urodziwa ozdoba każdego stołu.

Zobacz też...

SZKLANKA Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 200 ml
46 PLN

Szklanka z wypukłym, bardzo wytwornym ornamentem. Wytworzona w najstarszej francuskiej hucie szkła La Rochere. Praktyczne, a przy tym bardzo eleganckie szkło stołowe, obok którego nie można przejść obojętnie.

Bestseller
SZKLANKA Tempo, La Rochere, poj. 288 ml
23 PLN

Szklanka o pojemności 288 ml. Idealna na prezent. Sprawdzi się w każdej kuchni jako naczynie na wodę i inne zimne napoje oraz kolorowe drinki. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Amboise, La Rochere, poj. 260 ml
50 PLN

Kieliszek do wina lub wody z delikatnym wzorem, wyprodukowany w hucie La Rochere. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe. Tak wytworny szklany kieliszek sprawi, że każdy trunek będzie w nim smakował wyśmienicie.

SALATERKA duża VVV Craquele (Spękane szkło), La Rochere, poj. 730 ml
43.7 PLN

Salaterka o bardzo oryginalnej spękanej powierzchni. Model pochodzący z kolekcji VVV francuskiej huty La Rochere. Oryginalne szkło stołowe, dzięki któremu każde przyjęcie będzie niezapomniane.

SZKLANKA Symbolic Tour Eiffel (Wieża Eiffla), La Rochere, poj. 260 ml
46 PLN

Szklanka do drinków i zimnych napojów, ozdobiona wieżą Eiffla. Produkt francuski.

MISKA Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 270 ml
23 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml. Doskonała na drobne przekąski czy porcję lodów. Eleganckie stołowe szkło francuskie. Praktyczna i niezwykle urodziwa ozdoba każdego stołu.

Komplet 6 szt. KIELISZEK DO WINA Symbolic Napoleon, La Rochere, poj. 250 ml
144 PLN

Kieliszek do wina lub wody, pochodzący z kolekcji Symbolic. Wyprodukowany w najsłynniejszej hucie szkła La Rochere.

Nowość
Komplet 6 szt. KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), szmaragdowy, La Rochere, poj. 240 ml
180 PLN

Szmaragdowy kieliszek do wina o pojemności 240 ml. Francuskie szkło stołowe La Rochere.