Miski, salaterki, talerze

Przedstawiamy Państwu niezliczoną liczbę szklanych misek, miseczek i salaterek oraz pełen asortyment szlanych talerzy różnej wielkości i przeznaczenia. Wszystkie te naczynia zostały stworzone przez niesamowitą francuską markę La Rochere, która z niesłabnącym powodzeniem od dziesiątek lat tworzy przecudne szklane naczynia różnego rodzaju.

W żadnej kuchni nie może zabraknąć misek czy salaterek, w których doskonale prezentować się będą mniejsze i większe przekąski czy przepyszne domowe desery. Szkło La Rochere ma w sobie to coś, co sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Masywne, ciężkie, a przy tym niezwykle eleganckie i wytworne. To szkło francuskie po prostu elektryzuje...

Bardzo miło jest nam gościć Państwa w naszym sklepie. Życzymy udanych zakupów, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Jeśli poszukują Państwo modelu, który w danej chwili jest niedostępny w naszym sklepie, prośba o kontakt. Sprowadzimy go dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

 

 
Strona   z 3
PUCHAR Elise, La Rochere, poj. 400 ml
25.30 PLN

Duży pucharek na desery o pojemności 400 ml. Model stworzony przez francuską hutę szkła La Rochere.

Nowość
PUCHAR Spirit, La Rochere, poj. 220 ml
27.60 PLN

Finezyjny pucharek na lody i inne słodkości o pojemności 220 ml. Oryginalne i praktyczne francuskie szkło stołowe La Rochere.

Nowość
MISKA (nowa) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 600 ml
28.75 PLN

Szklana miska z kolekcji Abeille (Pszczoła), w nieco nowej odsłonie. Pojemność 600 ml. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe La Rochere oczaruje każdego gościa.

Bestseller
MISKA duża Sweet, La Rochere, poj. 250 ml
20.70 PLN

Duża miseczka z kolekcji Sweet. Produkt francuskiej huty szkła La Rochere. Idealny do serwowania wszelkich słodkości i nie tylko. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe, które powinno znaleźć się w każdym domu.

Nowość
PUCHAR Fidji, La Rochere, poj. 200 ml
23.00 PLN

Pucharek na nóżce o pojemności 200 ml. Idealny do lodów i deserów. Produkt stworzony przez francuską hutę szkła La Rochere.

Bestseller
MISKA Bubble, przezroczysta, La Rochere, poj. 130 ml
18.40 PLN

Miseczka z kolekcji Bubble o niespotykanym modernistycznym wyglądzie. Do deserów i przystawek. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania w gronie najbliższych.

TALERZ GŁĘBOKI Lyonnais (Lyon), La Rochere, śr. 23,7 cm
39.10 PLN

Talerz głęboki z subtelnym zdobieniem na całej powierzchni. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe. Tak wytworne szklane talerze będą pięknym uzupełnieniem każdej kolacji w gronie najbliższych.

Bestseller
Komplet 6 szt. SZKLANKA DO WHISKY (miseczka, cukiernica) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
160.00 PLN

Mała szklana miska z kolekcji Blossom, która doskonale sprawdzi się jako cukierniczka. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe. Idealne na miły upominek dla bliskiej osoby.

Bestseller
SZKLANKA DO WHISKY (miseczka, cukiernica) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
54.00 PLN

Mała szklana miska z kolekcji Blossom, która doskonale sprawdzi się jako cukierniczka. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe. Idealne na miły upominek dla bliskiej osoby.

MISKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
21.85 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml, pochodząca z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Wytworne szkło stołowe, które przyda się w każdej kuchni.

MISKA Bubble, satyna, La Rochere, poj. 130 ml
31.05 PLN

Satynowa miska z kolekcji Bubble. Piękny opływowy kształt. Idealny do deserów i drobnych przekąsek. Eleganckie francuskie szkło stołowe, które zachwyci każdego gościa.

SALATERKA mała VVV Craquele (Spękane szkło), La Rochere, poj. 330 ml
21.85 PLN

Salaterka o pojemności 330 ml, wyglądem przypominająca popękane szkło. Model z kolekcji VVV francuskiej huty La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe. Idealne naczynie do przystawek i deserów.

TALERZ DESEROWY Perigord, La Rochere, śr. 19 cm
23.58 PLN

Talerz deserowy z kolekcji Perigord, wytworzony w hucie szkła La Rochere.

MISECZKA Honey, La Rochere, poj. 160 ml
18.40 PLN

Mała miska o sześciu bokach, pochodząca z kolekcji Honey francuskiej huty La Rochere. Pojemność 160 ml. Przeznaczona do serwowania niewielkich przystawek i deserów.

MISKA Perigord, La Rochere, poj. 500 ml
29.32 PLN

Duża miska z wytwornego szkła najstarszej francuskiej huty La Rochere. Doskonała do przystawek, deserów czy porannej porcji owsianki.

PUCHAR VVV Fleurs (Kwiaty), La Rochere, poj. 240 ml
20.70 PLN

Pucharek o pojemności 240 ml. Doskonały na drobne przekąski lub domowe desery. Produkt francuskiej huty La Rochere. Eleganckie szkło stołowe z oryginalnym zdobieniem.

Komplet 6 szt. PUCHAR Pszczoła (Abeille) La Rochere, poj. 200 ml
138.00 PLN

Szklany puchar z motywem pszczoły, idealny do podawania deserów i przystawek. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, stworzone przez hutę szkła La Rochere.

Nowość
MISKA Satori (mała), La Rochere, poj. 250 ml
24.15 PLN

Szklana miska o pojemności 250 ml. Niezbędna w każdej kuchni, praktyczna i elegancka. Wykonana przez francuską hutę szkła La Rochere.

Nowość
MISKA Satori (duża), La Rochere, poj. 500 ml
32.20 PLN

Szklana miska o pojemności 500 ml. Prosty i klasyczny kształt. Idealna na małe sałatki, przystawki i desery. Stworzona przez francuską hutę szkła La Rochere.

Bestseller
MISKA Eva, La Rochere, poj. 337 ml
20.70 PLN

Klasycznie piękna szklana miseczka o pojemności 337 ml. Stworzona przez francuską hutę szkła La Rochere, słynącą z produkcji wyjątkowej jakości szkła stołowego.

TALERZ DESEROWY Libellules (Ważki), La Rochere, śr. 19 cm
23.58 PLN

Talerz deserowy z motywem ważek, idealny zarówno na przystawki, jak i wszelkie słodkości. Wytworny i elegancki szklany talerzyk, na którym każde ciasto będzie wyglądało zachwycająco.

PUCHAR Pszczoła (Abeille) La Rochere, poj. 200 ml
46.00 PLN

Szklany puchar z motywem pszczoły, idealny do podawania deserów i przystawek. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, stworzone przez hutę szkła La Rochere.

TALERZYK DO PIECZYWA Versailles (Wersal), La Rochere, śr. 14,65 cm
20.70 PLN

Talerzyk do pieczywa lub niewielkich przystawek. Pochodzący z kolekcji Versailles francuskiej huty La Rochere.

MISKA duża Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 600 ml
29.90 PLN

Duża szklana miska o pojemności 600 ml. Doskonała na małe sałatki, przekąski czy owoce. Francuskie szkło stołowe najwyższej jakości, które nada niecodziennego uroku każdemu przyjęciu.

SALATERKA duża VVV Fleurs (Kwiaty), La Rochere, poj. 730 ml
43.70 PLN

Szklana salaterka o pojemności 730 ml, pochodząca z kolekcji VVV ozdobionej drobnymi kwiatuszkami.Eleganckie francuskie szkło stołowe, które będzie piękną i praktyczną ozdobą każdego domu.

SALATERKA mała VVV Spheres (Kulki), La Rochere, poj. 330 ml
21.85 PLN

Mała miska o pojemności 330 ml. Model pochodzący z kolekcji VVV zdobionej niewielkimi kulkami. Najlepszej jakości stołowe szkło francuskie.

Bestseller
MISKA Bubble, ametyst, La Rochere, poj. 130 ml
21.85 PLN

Szklana miseczka z kolekcji Bubble o nietuzinkowym kształcie i odcieniu. Idealna do wszelkich przekąsek. Wytworne szkło stołowe La Rochere.

Bestseller
MISKA duża Blossom, La Rochere, poj. 760 ml
48.30 PLN

Duża miska z kolekcji Blossom, autorska znakomitego projektanta, współpracującego z hutą szkła La Rochere. Eleganckie francuskie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego domu.

MISKA Perigord, La Rochere, poj. 130 ml
19.55 PLN

Mała miska z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Idealna do przystawek i deserów.

Nowość
PUCHAREK Vega (jagodowy), La Rochere, poj. 150 ml
20.70 PLN

Subtelny pucharek o pojemności 150 ml, przezroczysty z delikatną poświatą fioletu na dole naczynia.

Strona   z 3