Miski, salaterki, talerze

 
Strona   z 3
MISKA Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 270 ml
22.00 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml. Doskonała na drobne przekąski czy porcję lodów. Eleganckie stołowe szkło francuskie. Praktyczna i niezwykle urodziwa ozdoba każdego stołu.

PUCHAR Vega, La Rochere, poj. 225 ml
20.00 PLN

Klasyczny pucharek z kolekcji Vega, o pojemności 225 ml. Naczynie służące do serwowania lodów i innych słodkości. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe.

MISKA Versailles (Wersal), La Rochere, poj. 600 ml
27.00 PLN

Elegancka i praktyczna szklana miska pochodząca z kolekcji Versailles (Wersal) francuskiej huty szkła La Rochere. Wytworne szkło stołowe. Doskonały upominek na wyjątkową okazję.

MISKA mała Sweet, La Rochere, poj. 130 ml
18.00 PLN

Miska o pojemności 130 ml, pochodząca z urokliwej kolekcji Sweet. Najlepszej jakości szkło francuskie.

SALATERKA duża VVV Spheres (Kulki), La Rochere, poj. 730 ml
40.00 PLN

Miska o pojemności 730 ml, pochodząca z kolekcji VVV francuskiej huty La Rochere. Model ozdobiony drobnymi wypukłymi kuleczkami. Najlepszej jakości szkło stołowe, które zachwyci każdego gościa.

Bestseller
MISKA Bubble, antracyt, La Rochere, poj. 130 ml
20.00 PLN

Mała miseczka z kolekcji Bubble o odcieniu antracytowym i nietypowym kształcie. Francuskie szkło stołowe najlepszej jakości. Praktyczne i eleganckie szklane miseczki doskonale sprawdzą się w każdej kuchni.

TALERZYK DO PIECZYWA Perigord, La Rochere, śr. 14,65 cm
20.00 PLN

Talerz mały do pieczywa lub drobnych przystawek. Model z kolekcji Perigord francuskiej manufaktury La Rochere.

MISKA Baikal, La Rochere, poj. 340 ml
23.00 PLN

Szklana miska o pojemności 340 ml, należąca do niewielkiej kolekcji deserowej Baikal. Praktyczne i eleganckie francuskie szkło stołowe. Doskonały pomysł na upominek z klasą.

TALERZ STOŁOWY Perigord, La Rochere, śr. 25 cm
32.00 PLN

Talerz stołowy z kolekcji Abeille, wykonany z wytwornego szkła francuskiej huty La Rochere.

TALERZ GŁĘBOKI Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 23,7 cm
36.00 PLN

Talerz głęboki duży ozdobiony pszczółkami, wykonany w najstarszej francuskiej hucie szkła. Najwyższej jakości szkło stołowe, które umili swoim użytkownikom każde spotkanie w gronie rodzinnym.

MISKA Saintonge, La Rochere, poj. 600 ml
30.00 PLN

Szklana miseczka o pojemności 600 ml. Idealna do serwowania małych sałatek i przekąsek. Doskonale sprawdzi się jako naczynie na desery. Elegancka i praktyczna. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe.

MISKA Fleur de Lys (Kwiat Lilii), La Rochere, poj. 600 ml
27.00 PLN

Miska pochodząca z kolekcji Fleur de Lys (Kwiat Lilii) francuskiej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego stołu.

MISKA Lyonnais (Lyon), antracyt, La Rochere, poj. 350 ml
32.00 PLN

Szklana miska o pojemności 350 ml, autorstwa mistrzów szklarskiego rzemiosła huty La Rochere, Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które zachwyca klientów na całym świecie.

MISECZKA Eva, La Rochere, poj. 160 ml
16.00 PLN

Mała szklana miska o pojemności 160 ml. Naczynie niezbędne w każdej kuchni. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, które już od kilku pokoleń urzeka elegancją i niespotykanym stylem.

PUCHAR VVV Craquele (Spękane szkło), La Rochere, poj. 240 ml
19.00 PLN

Puchar z efektem popękanego szkła, o pojemności 240 ml, doskonały do podawania drobnych przekąsek i słodkich deserów. Produkt francuskiej huty La Rochere. Zachwycające jakością i elegancką szkło stołowe.

TALERZ STOŁOWY Lyonnais (Lyon), antracyt, La Rochere, śr. 26 cm
46.00 PLN

Talerz stołowy w kolorze antracytu wytworzony we Francji w hucie szkła La Rochere. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe, które będzie ozdobą każdej wytwornej kolacji. Bardzo oryginalne szklane talerze, to ciekawy pomysł na prezent z klasą.

MISKA Versailles (Wersal), La Rochere, poj. 270 ml
20.00 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml, pochodząca z kolekcji Versailles (Wersal) francuskiej huty szkła La Rochere. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, które będzie cieszyć oczy swoich użytkowników przez długie lata.

KOMPLET MISECZEK Bubble, wielokolorowe, La Rochere, poj. 50 ml
150.00 PLN

Komplet małych kolorowych miseczek o pojemności 50 ml, pochodzących z kolekcji Bubble francuskiej huty La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe, w niespotykanych barwach.

TALERZ GŁĘBOKI Lyonnais (Lyon), La Rochere, śr. 23,7 cm
36.00 PLN

Talerz głęboki z subtelnym zdobieniem na całej powierzchni. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe. Tak wytworne szklane talerze będą pięknym uzupełnieniem każdej kolacji w gronie najbliższych.

PUCHAR Tahiti, La Rochere, poj. 230 ml
21.00 PLN

Pucharek na nóżce o szerokim dnie i wyjątkowo dużej pojemności 230 ml. Produkt huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie miłą ozdobą każdej kuchni.

PUCHAR niski Circee, La Rochere, poj. 250 ml
30.00 PLN

Pucharek z kolekcji Circee, o pojemności 250 ml. Dokonały na porcję lodów lub innych słodkich przekąsek. Praktyczne i eleganckie francuskie szkło stołowe, w którym każdy deser będzie wyglądał imponująco.

Bestseller
MISKA mała Blossom, La Rochere, poj. 430 ml
32.00 PLN

Szklana miska z kolekcji Blossom. Doskonała na przystawki, desery czy porcję porannej owsianki. Wytworne francuskie szkło stołowe, które będzie miłą ozdobą każdego domu.

TALERZ STOŁOWY Versailles (Wersal), La Rochere, śr. 25 cm
32.00 PLN

Talerz stołowy z kolekcji Versailles. Ozdobiony muszlami. Wykonany z najlepszej jakości szkła huty La Rochere.

TALERZ DESEROWY Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, śr. 21 cm
28.00 PLN

Talerz deserowy przezroczysty, pochodzący z kolekcji Lyonnais francuskiej manufaktury La Rochere. Wytworne szkło stołowe, które będzie prawdziwą ozdobą każdego popołudniowego spotkania przy herbacie i domowym cieście.

TALERZ DESEROWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 19 cm
22.00 PLN

Talerz deserowy wykonany w najsłynniejszej francuskiej hucie szkła, ozdobiony motywem pszczoły. Doskonałej jakości szkło stołowe, które ożywi każde popołudniowe spotkanie przy winie i cieście.

MISKA Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 350 ml
26.00 PLN

Miska o pojemności 350 ml, wytworzona w hucie szkła La Rochere. Idealna do mleka z płatkami lub owsianki. Praktyczne i eleganckie francuskie szkło stołowe.

TALERZ GŁĘBOKI Perigord, La Rochere, śr. 23,7 cm
36.00 PLN

Talerz głęboki z kolekcji Perigord, z delikatnym klasycznym zdobieniem, idealny do zup i makaronów.

TALERZ STOŁOWY Libellules (Ważki), La Rochere, śr. 25 cm
32.00 PLN

Talerz stołowy wytworzony przez mistrzów rzemiosła francuskiej huty szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe.

SALATERKA mała VVV Fleurs (Kwiaty), La Rochere, poj. 330 ml
20.00 PLN

Mała szklana salaterka na drobne przekąski i desery. Model ozdobiony małymi kwiatami. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe. Doskonały upominek z klasą.

TALERZ DESEROWY Versailles (Wersal), La Rochere, śr. 19 cm
22.00 PLN

Talerz deserowy z subtelnym zdobieniem m.in. w postaci muszli. Produkt francuski.

Strona   z 3