Naczynia na lody i desery

Na myśl o pysznym deserze większości z nas od razu poprawia się humor. Cudowny domowy deser w pięknym szklanym naczyniu, to prawdziwy hit...

Poniżej prezentujemy Państwu niesamowite szklane pucharki i różnego rodzaju miseczki marki La Rochere, które doskonale nadają się do zaserwowania porcji domowych lodów z bitą śmietaną czy owocowej kompozycji polanej czekoladą.

Szklane wyroby francuskiej huty szkła La Rochere, to prawdziwe szklane arcydzieła. Stworzone z dbałością o najdrobniejsze detale, o niezliczonych kształtach i rozmiarach. Ciężkie, masywne, a przy tym subtelne i eleganckie.

Posiadanie tej jakości francuskiego szkła stołowego w domu, to prawdziwy zaszczyt. Warto podarować sobie lub bliskim na przykład komplet szklanych miseczek czy pucharków. Na pewno przez długie lata będzie cieszył on oczy swoich użytkowników.

Życzymy Państwu udanych zakupów. W razie wątpliwości, trudności w wyborze, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się udzielić możliwie wyczerpujących odpowiedzi.

 

Jeśli poszukują Państwo modelu, który w danej chwili jest niedostępny w naszym sklepie, prośba o kontakt. Sprowadzimy go dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

 

 
Strona   z 2
PUCHAR Elise, La Rochere, poj. 400 ml
25.30 PLN

Duży pucharek na desery o pojemności 400 ml. Model stworzony przez francuską hutę szkła La Rochere.

Nowość
PUCHAR Spirit, La Rochere, poj. 220 ml
27.60 PLN

Finezyjny pucharek na lody i inne słodkości o pojemności 220 ml. Oryginalne i praktyczne francuskie szkło stołowe La Rochere.

Nowość
MISKA (nowa) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 600 ml
28.75 PLN

Szklana miska z kolekcji Abeille (Pszczoła), w nieco nowej odsłonie. Pojemność 600 ml. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe La Rochere oczaruje każdego gościa.

Bestseller
MISKA duża Sweet, La Rochere, poj. 250 ml
20.70 PLN

Duża miseczka z kolekcji Sweet. Produkt francuskiej huty szkła La Rochere. Idealny do serwowania wszelkich słodkości i nie tylko. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe, które powinno znaleźć się w każdym domu.

Nowość
PUCHAR Fidji, La Rochere, poj. 200 ml
23.00 PLN

Pucharek na nóżce o pojemności 200 ml. Idealny do lodów i deserów. Produkt stworzony przez francuską hutę szkła La Rochere.

Bestseller
MISKA Bubble, przezroczysta, La Rochere, poj. 130 ml
18.40 PLN

Miseczka z kolekcji Bubble o niespotykanym modernistycznym wyglądzie. Do deserów i przystawek. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania w gronie najbliższych.

Bestseller
Komplet 6 szt. SZKLANKA DO WHISKY (miseczka, cukiernica) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
160.00 PLN

Mała szklana miska z kolekcji Blossom, która doskonale sprawdzi się jako cukierniczka. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe. Idealne na miły upominek dla bliskiej osoby.

Bestseller
SZKLANKA DO WHISKY (miseczka, cukiernica) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
54.00 PLN

Mała szklana miska z kolekcji Blossom, która doskonale sprawdzi się jako cukierniczka. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe. Idealne na miły upominek dla bliskiej osoby.

MISKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
21.85 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml, pochodząca z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Wytworne szkło stołowe, które przyda się w każdej kuchni.

MISKA Bubble, satyna, La Rochere, poj. 130 ml
31.05 PLN

Satynowa miska z kolekcji Bubble. Piękny opływowy kształt. Idealny do deserów i drobnych przekąsek. Eleganckie francuskie szkło stołowe, które zachwyci każdego gościa.

MISECZKA Honey, La Rochere, poj. 160 ml
18.40 PLN

Mała miska o sześciu bokach, pochodząca z kolekcji Honey francuskiej huty La Rochere. Pojemność 160 ml. Przeznaczona do serwowania niewielkich przystawek i deserów.

PUCHAR wysoki Circee, La Rochere, poj. 270 ml
35.65 PLN

Wysoki pucharek z kolekcji Circee, o pojemności 270 ml. Idealny do serwowania wszelkich słodkości, m.in. lodów. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe.

MISKA Perigord, La Rochere, poj. 500 ml
29.32 PLN

Duża miska z wytwornego szkła najstarszej francuskiej huty La Rochere. Doskonała do przystawek, deserów czy porannej porcji owsianki.

PUCHAR VVV Fleurs (Kwiaty), La Rochere, poj. 240 ml
20.70 PLN

Pucharek o pojemności 240 ml. Doskonały na drobne przekąski lub domowe desery. Produkt francuskiej huty La Rochere. Eleganckie szkło stołowe z oryginalnym zdobieniem.

Komplet 6 szt. PUCHAR Pszczoła (Abeille) La Rochere, poj. 200 ml
138.00 PLN

Szklany puchar z motywem pszczoły, idealny do podawania deserów i przystawek. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, stworzone przez hutę szkła La Rochere.

Nowość
MISKA Satori (mała), La Rochere, poj. 250 ml
24.15 PLN

Szklana miska o pojemności 250 ml. Niezbędna w każdej kuchni, praktyczna i elegancka. Wykonana przez francuską hutę szkła La Rochere.

Nowość
MISKA Satori (duża), La Rochere, poj. 500 ml
32.20 PLN

Szklana miska o pojemności 500 ml. Prosty i klasyczny kształt. Idealna na małe sałatki, przystawki i desery. Stworzona przez francuską hutę szkła La Rochere.

Bestseller
MISKA Eva, La Rochere, poj. 337 ml
20.70 PLN

Klasycznie piękna szklana miseczka o pojemności 337 ml. Stworzona przez francuską hutę szkła La Rochere, słynącą z produkcji wyjątkowej jakości szkła stołowego.

PUCHAR Pszczoła (Abeille) La Rochere, poj. 200 ml
46.00 PLN

Szklany puchar z motywem pszczoły, idealny do podawania deserów i przystawek. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, stworzone przez hutę szkła La Rochere.

MISKA duża Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 600 ml
29.90 PLN

Duża szklana miska o pojemności 600 ml. Doskonała na małe sałatki, przekąski czy owoce. Francuskie szkło stołowe najwyższej jakości, które nada niecodziennego uroku każdemu przyjęciu.

PUCHAR Cadette, La Rochere, poj. 200 ml
17.25 PLN

Puchar o pojemności 200 ml, pochodzący z kolekcji Cadette. Doskonały do serwowania lodów i wszelkich deserów. Praktyczne i wytworne francuskie szkło stołowe.

Bestseller
MISKA Bubble, ametyst, La Rochere, poj. 130 ml
21.85 PLN

Szklana miseczka z kolekcji Bubble o nietuzinkowym kształcie i odcieniu. Idealna do wszelkich przekąsek. Wytworne szkło stołowe La Rochere.

Bestseller
MISKA duża Blossom, La Rochere, poj. 760 ml
48.30 PLN

Duża miska z kolekcji Blossom, autorska znakomitego projektanta, współpracującego z hutą szkła La Rochere. Eleganckie francuskie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego domu.

MISKA Perigord, La Rochere, poj. 130 ml
19.55 PLN

Mała miska z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Idealna do przystawek i deserów.

Nowość
PUCHAREK Vega (jagodowy), La Rochere, poj. 150 ml
20.70 PLN

Subtelny pucharek o pojemności 150 ml, przezroczysty z delikatną poświatą fioletu na dole naczynia.

Nowość
PUCHAREK Vega (lila), La Rochere, poj. 150 ml
20.70 PLN

Pucharek z kolekcji Vega, o pojemności 150 ml. Wykonany z grubego szkła z delikatną poświatą fioletu na dole naczynia. Idealny na domowe desery.

PUCHAREK Vega (przezroczysty), La Rochere, poj. 150 ml
16.10 PLN

Mały pucharek z kolekcji Vega, o pojemności 150 ml. Wykonany z grubego przezroczystego szkła doskonałej jakości. Idealny na domowe desery.

MISKA (mała) Fleur de Lys (Kwiat Lilii), La Rochere, poj. 270 ml
21.85 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml, pochodząca z kolekcji Fleur de Lys (Kwiat Lilii) francuskiej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe nieodzowne w każdym domu.

MISKA Lyonnais (Lyon), przezroczysta, La Rochere, poj. 270 ml
23.00 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml. Doskonała na drobne przekąski czy porcję lodów. Eleganckie stołowe szkło francuskie. Praktyczna i niezwykle urodziwa ozdoba każdego stołu.

PUCHAR Vega, La Rochere, poj. 225 ml
21.85 PLN

Klasyczny pucharek z kolekcji Vega, o pojemności 225 ml. Naczynie służące do serwowania lodów i innych słodkości. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe.

Strona   z 2