Inne kolekcje

Szkło La Rochere to niekończąca się przygoda. Wiedzą o tym Ci klienci i entuzjaści ich szklarskiego rzemiosła, którzy od lat przyglądają się poczynaniom projektantów współpracujących z La Rochere. A są wśród nich prawdziwe gwiazdy światowego formatu. Warto wymienić takie nazwiska jak Fabrice Gibilaro, Alain Villechange czy Kai Richter. Ci wspaniali projektanci, pochłonięci pasją tworzenia rzeczy pięknych, z każdym rokiem zaskakują naszych klientów nowymi nietuzinkowymi szklanymi rozwiązaniami.

Znajdą tu Państwo wszelkie pozostałe kolekcje (poza wymienionymi powyżej z nazwy), z których słynie huta szkła La Rochere. Kolekcje niekoniecznie liczne, czasami składające się zaledwie z dwóch czy trzech elementów. Część z nich to typowe zestawy do wina - kieliszek do wina plus karafka, część będzie z kolei zawierać różnej wielkości szklanki, idealne do serowania wszelkich kolorowych wariacji z domieszką alkoholu lub nie.

Szkło La Rochere to także ogromna kolekcja szklanych pucharków do lodów i innych słodkości oraz różnych szklanych misek, miseczek i salaterek. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja szklanych salaterek o nazwie VVV czy kolekcja Bubble - wprost uwielbiana przez naszych klientów - niebanalne miseczki w różnych odcieniach i rozmiarach sprawiają wrażenie niedbale postawionych, z jednym bokiem wyżej, drrugim niżej. Miseczki Bubble naprawdę potrafią zaczarować i właśnie w tym tkwi ich największy urok.

Gorąco zapraszamy do poszukiwania swoich ulubionych szklanych kieliszków do wina, misek czy pucharków na lody. Ten kto raz miał do czynienia ze szkłem La Rochere, już nigdy nie będzie potrafił przejść obok niego obojętnie, czego życzę również Państwu...

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie.

 

Jeśli poszukują Państwo modelu, który w danej chwili jest niedostępny w naszym sklepie, prośba o kontakt. Sprowadzimy go dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

 
Strona   z 4
KOMPLET (DWA KIELISZKI I ŁYŻKA DO ABSYNTU) Absinthe, La Rochere, poj. 300 ml
99.00 PLN

Komplet dwóch kieliszków do absyntu o pojemności 300 ml, wraz ze specjalną łyżką, dzięki której trunek smakuje absolutnie wyjątkowo. Kieliszki mogą służyć również do serwowania wina lub wody. Doskonałej jakości szkło stołowe stworzone przez La Rochere.

Nowość
KOMPLET FILIŻANEK DO ESPRESSO (4 różne sztuki), La Rochere, poj. 100 ml
75.00 PLN

Komplet czterech różnych filiżanek do espresso. Pojemność 100 ml. Pięknie zapakowane. Idealny prezent od La Rochere.

KUBEK (SZKLANKA) Zinc, La Rochere, poj. 200 ml
27.00 PLN

Kubek o pojemności 200 ml, doskonały do kawy, herbaty lub owocowego soku. Dzieło Fabrice Gibilaro - projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere.

Nowość
FILIŻANKA DO ESPRESSO Zinc, La Rochere, poj. 100 ml
20.00 PLN

Urokliwa mała filiżanka do espresso o poj. 100 ml , w sam raz na małą porcję czarnej kawy. Autorem projektu jest Fabrice Gibilaro, znany projektant współpracujący z hutą szkła La Rochere.

Nowość
FILIŻANKA DO ESPRESSO Aura, La Rochere, poj. 90 ml
20.00 PLN

Filiżanka do espresso o poj. 90 ml , której autorem jest Kai Richter, znany projektant współpracujący z hutą szkła La Rochere.

Nowość
PUCHAR Elise, La Rochere, poj. 400 ml
25.00 PLN

Duży pucharek na desery o pojemności 400 ml. Model stworzony przez francuską hutę szkła La Rochere.

Nowość
PUCHAR Spirit, La Rochere, poj. 220 ml
27.00 PLN

Finezyjny pucharek na lody i inne słodkości o pojemności 220 ml. Oryginalne i praktyczne francuskie szkło stołowe La Rochere.

Nowość
FILIŻANKA DO ESPRESSO Troquet (Jeux d'orgues) , La Rochere, poj. 100 ml
20.00 PLN

Filiżanka do espresso o poj. 100 ml ozdobiona subtelnym tłoczonym wzorem. Dzieło francuskiej huty szkła La Rochere. Szkło stołowe najwyższej jakości.

Nowość
FILIŻANKA DO ESPRESSO Troquet (Fleurs) , La Rochere, poj. 100 ml
20.00 PLN

Filiżanka do espresso o poj. 100 ml z subtelnym kwiecistym wzorem. Stworzona przez francuską hutę szkła La Rochere, słynącą z wyjątkowego szkła stołowego.

Nowość
FILIŻANKA DO ESPRESSO Troquet (Geometrique) , La Rochere, poj. 100 ml
20.00 PLN

Filiżanka do espresso o poj. 100 ml, ozdobiona ciekawym geometrycznym wzorem. Pochodząca z najnowszej kolekcji szkła stołowego La Rochere.

Nowość
FILIŻANKA DO ESPRESSO Troquet (Facettes), La Rochere, poj. 100 ml
20.00 PLN

Gustowna filiżanka do espresso o poj. 100 ml, pochodząca z kolekcji Troquet francuskiej huty szkła La Rochere. Najwyższej jakości szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Feuille de The (liść herbaty), La Rochere, poj. 270 ml
27.00 PLN

Kubek z uchem (szklanka na herbatę) o poj. 270 ml, ozdobiony listkiem herbacianym. Wykonany w hucie La Rochere.

Nowość
PUCHAR Fidji, La Rochere, poj. 200 ml
21.00 PLN

Pucharek na nóżce o pojemności 200 ml. Idealny do lodów i deserów. Produkt stworzony przez francuską hutę szkła La Rochere.

SZKLANKA Tempo, La Rochere, poj. 288 ml
21.00 PLN

Szklanka o pojemności 288 ml. Idealna na prezent. Sprawdzi się w każdej kuchni jako naczynie na wodę i inne zimne napoje oraz kolorowe drinki. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe.

Bestseller
MISKA Bubble, przezroczysta, La Rochere, poj. 130 ml
18.00 PLN

Miseczka z kolekcji Bubble o niespotykanym modernistycznym wyglądzie. Do deserów i przystawek. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania w gronie najbliższych.

KARAFKA Alter, La Rochere, poj. 500 ml
60.00 PLN

Karafka na wodę lub wino o pojemności 500 ml. Produkt huty szkła La Rochere, słynącej z wyrobów najwyższej jakości.

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Louison, La Rochere, poj. 250 ml
27.00 PLN

Elegancki kubek z uchem o pojemności 250 ml. Pochodzący z kolekcji Louison najsłynniejszej francuskiej huty La Rochere.

Bestseller
LONG DRINK Misfit, La Rochere, poj. 370 ml
40.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z kolekcji Misfit autorstwa znakomitego projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere. Znakomitej jakości francuskie szkło stołowe.

FILIŻANKA DO ESPRESSO Ring (z talerzykiem), La Rochere, poj. 90 ml
37.00 PLN

Filiżanka do espresso o poj. 90 ml wraz z talerzykiem, pochodząca z kolekcji Ring francuskiej huty La Rochere. Praktyczne i piękne szkło stołowe, w którym poranna kawa smakuje wyśmienicie.

SZKLANKA Frisson, La Rochere, poj. 340 ml
30.00 PLN

Szklanka o pojemności 340 ml, stworzona w hucie La Rochere. Doskonała do wszelkich zimnych i ciepłych napojów. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe.

Bestseller
SZKLANKA Misfit, La Rochere, poj. 300 ml
38.00 PLN

Szklanka z kolekcji Misfit autorstwa znanego projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe, praktyczne i niezwykle oryginalne.

MISKA duża Sweet, La Rochere, poj. 250 ml
19.00 PLN

Duża miseczka z kolekcji Sweet. Produkt francuskiej huty szkła La Rochere. Idealny do serwowania wszelkich słodkości i nie tylko. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe, które powinno znaleźć się w każdym domu.

Bestseller
MISECZKA (CUKIERNICA) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
27.00 PLN

Mała szklana miska z kolekcji Blossom, która doskonale sprawdzi się jako cukierniczka. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe. Idealne na miły upominek dla bliskiej osoby.

MISKA Bubble, satyna, La Rochere, poj. 130 ml
27.00 PLN

Satynowa miska z kolekcji Bubble. Piękny opływowy kształt. Idealny do deserów i drobnych przekąsek. Eleganckie francuskie szkło stołowe, które zachwyci każdego gościa.

SALATERKA mała VVV Craquele (Spękane szkło), La Rochere, poj. 330 ml
20.00 PLN

Salaterka o pojemności 330 ml, wyglądem przypominająca popękane szkło. Model z kolekcji VVV francuskiej huty La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe. Idealne naczynie do przystawek i deserów.

KARAFKA Boston Rondo, La Rochere, poj. 600 ml
50.00 PLN

Karafka o pojemności 600 ml, o nietuzinkowym kształcie. Produkt z kolekcji Boston francuskiej huty La Rochere.

PUCHAR wysoki Circee, La Rochere, poj. 270 ml
32.00 PLN

Wysoki pucharek z kolekcji Circee, o pojemności 270 ml. Idealny do serwowania wszelkich słodkości, m.in. lodów. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe.

SZKLANKA Richelieu, La Rochere, poj. 170 ml
22.00 PLN

Szklanka z kolekcji Richelieu o prostym klasycznym wzorze. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe. Idealny upominek na wyjątkową okazję.

LONG DRINK Tempo, La Rochere, poj. 390 ml
23.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) o nowoczesnym kształcie i dużej pojemności 390 ml. Doskonałej jakości szkło stołowe La Rochere.

PUCHAR VVV Fleurs (Kwiaty), La Rochere, poj. 240 ml
19.00 PLN

Pucharek o pojemności 240 ml. Doskonały na drobne przekąski lub domowe desery. Produkt francuskiej huty La Rochere. Eleganckie szkło stołowe z oryginalnym zdobieniem.

Strona   z 4