Kolekcja Abeille (Pszczoła)

Kolekcja Abeille - Pszczoła obchodziła w 2016 roku swoje 20-te urodziny! Z tej okazji La Rochere wprowadziło do sprzedaży nowy kolor szkła - w odcieniu tak zwanej butelkowej zieleni. W podziękowaniu swoim wiernym klientom, dla sześciu produktów, La Rochere stworzyło również nowe wzory opakowań. Od teraz wybrane szklanki i kieliszki można kupić także w kompletach składających się z czterech sztuk!

Kolekcja Abeile francuskiej huty szkła La Rochere to zdecydowanie najliczniejsza i najbardziej lubiana kolekcja szklanych naczyń, których motywem przewodnim jest nietypowy wzór w postaci małych pszczółek.

Grube i eleganckie szkło przyjemnie leży w dłoni. Warto się o tym przekonać samemu! Znajdą tu Państwo kieliszek do wody, kieliszek do wina, kieliszek do szampana, szklanki w pięciu rozmiarach - 180 ml, 260 ml, 350 ml, 400 ml i 460 ml. Nie mogło oczywiście zabraknąć wytwornej szklanej karafki - w kolekcji Abeille dostępne są dwie, o pojemności 750 ml i 1 litra. 

Bardzo ciekawym elementem jest szklany dzbanek z uchem (poj. 1l) oraz praktyczny kubek z uchem, idealny na porcję herbaty lub kawy, któremu towarzyszy trochę nietuzinkowe szklane naczynie w postaci pojemnika na konfitury. 

Długo by można było wymieniać wszystkie elementy kolekcji Abeille. La Rochere z każdym rokiem stara się uzupełniać ją o nowe produkty, podobnie jak ma to miejsce w innych głównych kolekcjach. Także przygoda z La Rochere nigdy się nie kończy!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją Abeille. W razie dodatkowych pytań z przyjemnością służymy pomocą.

 

Jeśli poszukują Państwo modelu, który w danej chwili jest niedostępny w naszym sklepie, prośba o kontakt. Sprowadzimy go dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

 

 
Strona   z 2
Nowość
KOMPLET KIELISZKÓW DO WINA Pszczoła (4 sztuki), kolorowe, Abeill, La Rochere, poj. 240 ml
116.00 PLN

Zestaw składający się z czterech kieliszków do wina o pojemności 240 ml. Każdy kieliszek w innym kolorze - szmaragdowym, zielonym prowansalskim, granatowym, bakłażanowym. Całość w eleganckim prezentowym opakowaniu.

Nowość
KOMPLET SZKLANEK Pszczoła (4 sztuki), kolorowe, Abeille, La Rochere, poj. 260 ml
112.00 PLN

Cztery szklanki o pojemności 260 ml, w czterech różnych kolorach - szmaragdowym, zielonym prowansalskim, granatowym i bakłażanowym. Wyjątkowa edycja, stworzona z okazji 20-lecia kolekcji Pszczoła (Abeille) francuskiej huty La Rochere.

Nowość
WAZON (naczynie) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l
69.00 PLN

Duży szklany wazon (pojemność 1000 ml) lub duże szklane naczynie na sztućce czy łakocie. Produkt francuskiej firmy La Rochere.

Nowość
KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), różowy, La Rochere, poj. 240 ml
27.00 PLN

Różowy kieliszek do wina lub wody. Pojemność 240 ml. Francuskie szkło stołowe najwyższej jakości. Produkt La Rochere.

Nowość
KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), szmaragdowy, La Rochere, poj. 240 ml
27.00 PLN

Szmaragdowy kieliszek do wina o pojemności 240 ml. Francuskie szkło stołowe La Rochere.

PODSTAWKA NA JAJKO Pszczoła (Abeille), La Rochere
18.00 PLN

Funkcjonalna i niezwykle elegancka szklana podstawka na jajko z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe, które będzie ładną ozdobą każdego stołu w czasie porannego posiłku.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), przezroczysty, La Rochere, poj. 240 ml
22.00 PLN

Kieliszek do wina lub wody. Wyprodukowany we Francji, w najstarszej hucie szkła La Rochere. Zachwycające prostotą i elegancją szkło stołowe, które będzie niezapomnianą ozdobą każdego przyjęcia.

Nowość
SZKLANKA Pszczoła (Abeille), różowa, La Rochere, poj. 260 ml
26.00 PLN

Szklanka z kolekcji Pszczoła z przezroczystego szkła w delikatnego różu. Pojemność 260 ml. Stworzona przez francuską hutę szkła La Rochere.

Nowość
KUBEK Z UCHEM Pszczoła NOWY (Abeille), La Rochere, poj. 275 ml
25.00 PLN

Szklany kubek z kolekcji Abeille (Pszczoła). Pojemność 275 ml. Produkt francuskiej huty szkła La Rochere.

Nowość
SZKLANKA Pszczoła (Abeille), niebieska, La Rochere, poj. 260 ml
26.00 PLN

Szklanka z przezroczystego szkła w odcieniu błękitu. Pojemność 260 ml. Produkt francuskiej huty szkła La Rochere.

Nowość
SZKLANKA Pszczoła (Abeille), szmaragdowa, La Rochere, poj. 260 ml
26.00 PLN

Szklanka w odcieniu szmaragdowej zieleni, o pojemności 260 ml. Wyjątkowe francuskie szkło stołowe stworzone przez La Rochere.

KOMPLET SZKLANEK Pszczoła (4 sztuki), zielone, Abeille, La Rochere, poj. 185 ml
96.00 PLN

Cztery małe szklanki o pojemności 185 ml, w kolorze butelkowej zieleni. Wyjątkowa edycja, stworzona z okazji 20-lecia kolekcji Pszczoła (Abeille) francuskiej huty La Rochere,.

Nowość
MISKA (nowa) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 600 ml
25.00 PLN

Szklana miska z kolekcji Abeille (Pszczoła), w nieco nowej odsłonie. Pojemność 600 ml. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe La Rochere oczaruje każdego gościa.

KIELISZEK Pszczoła (Abeille), przezroczysty, La Rochere, poj. 60 ml
16.00 PLN

Kieliszek do wódek i nalewek,. Pojemność 60 m. Wyrób pochodzący z najsłynniejszej francuskiej huty szkła La Rochere. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe.

Nowość
KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), niebieski, La Rochere, poj. 240 ml
27.00 PLN

Kieliszek do wina lub wody w kolorze błękitu. Pojemność 240 ml. Produkt pochodzący z Francji.

LONG DRINK Pszczoła (Abeille), przezroczysty, La Rochere, poj. 350 ml
22.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z motywem pszczoły, wyprodukowany w hucie szkła La Rochere, słynącej z produkcji szkła stołowego najwyższej jakości.

MISKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
19.00 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml, pochodząca z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Wytworne szkło stołowe, które przyda się w każdej kuchni.

SZKLANKA Pszczoła (Abeille), zielona, La Rochere, poj. 260 ml
26.00 PLN

Szklanka o pojemności 260 ml, w odcieniu zielonym, wykonana z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Tak wytworne szkło stołowe to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

KUFEL Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 400 ml
24.00 PLN

Kufel wyprodukowany we Francji, ozdobiony subtelnym motywem pszczoły. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe, które ożywi każde spotkanie w gronie przyjaciół.

KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), zielony, La Rochere, poj. 240 ml
26.00 PLN

Nietuzinkowe szklane kieliszki do wina w odcieniu delikatnej zieleni. Pojemność 240 ml. Doskonałej jakości szkło stołowe stworzone przez La Rochere.

Bestseller
KIELISZEK DO WODY Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 350 ml
28.00 PLN

Kieliszek do wody lub wina, ozdobiony delikatnym motywem pszczoły, pochodzący z francuskiej manufaktury La Rochere. Szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego spotkania w gronie najbliższych.

PUCHAR Pszczoła (Abeille) La Rochere, poj. 200 ml
20.00 PLN

Szklany puchar z motywem pszczoły, idealny do podawania deserów i przystawek. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, stworzone przez hutę szkła La Rochere.

KARAFKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 750 ml
49.00 PLN

Szklana karafka na wino wytworzona przez mistrzów rzemiosła huty szkła La Rochere. Niezwykle praktyczne i wytworne francuskie szkło stołowe.

SZKLANKA Pszczoła (Abeille), przezroczysta, La Rochere, poj. 260 ml
22.00 PLN

Szklanka z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Pojemność 260 ml. Nadająca się zarówno do podawania wody, jak i drinków. Najwyższej jakości szkło stołowe.

KOMPLET KIELISZKÓW DO WINA Pszczoła (4 sztuki), przezroczyste, Abeille, La Rochere, poj. 240 ml
90.00 PLN

Komplet czterech kieliszków Pszczoła o pojemności 240 ml. Limitowana edycja z okazji 20-lecia uwielbianego wzoru Pszczoła.

SZKLANKA Pszczoła (Abeille), zielona, La Rochere, poj. 185 ml
24.00 PLN

Mała szklanka o pojemności 185 ml , w niespotykanym zielonym odcieniu. Wyprodukowana przez hutę szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe będzie prawdziwą ozdobą każdego przyjęcia.

Nowość
POJEMNIK NA KONFITURY (wersja prezentowa) Pszczoła (Abeille), La Rochere
39.00 PLN

Pojemnik na konfitury lub masło w eleganckim prezentowym pudełku. Doskonały pomysł na nietuzinkowy prezent. Produkt francuski.

KOMPLET SZKLANEK Pszczoła (4 sztuki), przezroczyste, Abeille, La Rochere, poj. 260 ml
88.00 PLN

Komplet czterech szklanek z kolekcji Pszczoła, o pojemności 260 ml. Wyjątkowa edycja z okazji 20-lecia istnienia wzoru Abeille - Pszczoła.

KARAFKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l
165.00 PLN

Duża szklana karafka na wino z subtelnym motywem pszczoły. Francuskie szkło stołowe najwyższej jakości, które będzie ozdobą każdego spotkania w gronie bliskich osób.

POJEMNIK NA KONFITURY Pszczoła (Abeille), La Rochere
28.50 PLN

Szklany pojemnik na konfitury lub elegancka szklana maselniczka. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania z przyjaciółmi.

Strona   z 2