Kolekcja Abeille (Pszczoła)

Kolekcja Abeille - Pszczoła obchodziła w 2016 roku swoje 20-te urodziny! Z tej okazji La Rochere wprowadziło do sprzedaży nowy kolor szkła - w odcieniu tak zwanej butelkowej zieleni. W podziękowaniu swoim wiernym klientom, dla sześciu produktów, La Rochere stworzyło również nowe wzory opakowań. Od teraz wybrane szklanki i kieliszki można kupić także w kompletach składających się z czterech sztuk!

Kolekcja Abeile francuskiej huty szkła La Rochere to zdecydowanie najliczniejsza i najbardziej lubiana kolekcja szklanych naczyń, których motywem przewodnim jest nietypowy wzór w postaci małych pszczółek.

Grube i eleganckie szkło przyjemnie leży w dłoni. Warto się o tym przekonać samemu! Znajdą tu Państwo kieliszek do wody, kieliszek do wina, kieliszek do szampana, szklanki w pięciu rozmiarach - 180 ml, 260 ml, 350 ml, 400 ml i 460 ml. Nie mogło oczywiście zabraknąć wytwornej szklanej karafki - w kolekcji Abeille dostępne są dwie, o pojemności 750 ml i 1 litra. 

Bardzo ciekawym elementem jest szklany dzbanek z uchem (poj. 1l) oraz praktyczny kubek z uchem, idealny na porcję herbaty lub kawy, któremu towarzyszy trochę nietuzinkowe szklane naczynie w postaci pojemnika na konfitury. 

Długo by można było wymieniać wszystkie elementy kolekcji Abeille. La Rochere z każdym rokiem stara się uzupełniać ją o nowe produkty, podobnie jak ma to miejsce w innych głównych kolekcjach. Także przygoda z La Rochere nigdy się nie kończy!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją Abeille. W razie dodatkowych pytań z przyjemnością służymy pomocą.

 

Jeśli poszukują Państwo modelu, który w danej chwili jest niedostępny w naszym sklepie, prośba o kontakt. Sprowadzimy go dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

 

 
Strona   z 2
Nowość
KUBEK Z UCHEM Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 275 ml
27.00 PLN

Kubek z uchem o pojemności 275 ml. Ozdobiony subtelnym motywem pszczoły. Produkt stworzony przez francuską hutę szkła La Rochere.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 240 ml
24.00 PLN

Kieliszek do wina lub wody. Wyprodukowany we Francji, w najstarszej hucie szkła La Rochere. Zachwycające prostotą i elegancją szkło stołowe, które będzie niezapomnianą ozdobą każdego przyjęcia.

LONG DRINK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 350 ml
23.00 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z motywem pszczoły, wyprodukowany w hucie szkła La Rochere, słynącej z produkcji szkła stołowego najwyższej jakości.

MISKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
20.00 PLN

Mała szklana miska o pojemności 270 ml, pochodząca z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Wytworne szkło stołowe, które przyda się w każdej kuchni.

MISKA (nowa) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 600 ml
28.00 PLN

Szklana miska z kolekcji Abeille (Pszczoła), w nieco nowej odsłonie. Pojemność 600 ml. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe La Rochere oczaruje każdego gościa.

SZKLANKA (zielona) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
28.00 PLN

Szklanka w odcieniu zielonym, wykonana z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Tak wytworne szkło stołowe to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

KUFEL Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 400 ml
24.00 PLN

Kufel wyprodukowany we Francji, ozdobiony subtelnym motywem pszczoły. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe, które ożywi każde spotkanie w gronie przyjaciół.

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 365 ml
27.00 PLN

Kubek z kolekcji Abeille (Pszczoła), pochodzący z francuskiej huty szkła La Rochere. Szkło stołowe, które zapiera dech w piersiach.

KIELISZEK DO WINA (zielony) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 240 ml
29.00 PLN

Nietuzinkowe szklane kieliszki do wina w odcieniu delikatnej zieleni. Pojemność 240 ml. Doskonałej jakości szkło stołowe stworzone przez La Rochere.

Bestseller
KIELISZEK DO WODY Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 350 ml
29.00 PLN

Kieliszek do wody lub wina, ozdobiony delikatnym motywem pszczoły, pochodzący z francuskiej manufaktury La Rochere. Szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego spotkania w gronie najbliższych.

TALERZ STOŁOWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 25 cm
32.00 PLN

Szklany talerz stołowy z kolekcji Abeille, wykonany z wytwornego szkła francuskiej huty La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe. Doskonały pomysł na prezent, na przykład z okazji ślubu.

PUCHAR Pszczoła (Abeille) La Rochere, poj. 200 ml
21.00 PLN

Szklany puchar z motywem pszczoły, idealny do podawania deserów i przystawek. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, stworzone przez hutę szkła La Rochere.

KARAFKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 750 ml
55.00 PLN

Szklana karafka na wino wytworzona przez mistrzów rzemiosła huty szkła La Rochere. Niezwykle praktyczne i wytworne francuskie szkło stołowe.

SZKLANKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
23.00 PLN

Szklanka z eleganckiego szkła francuskiej huty La Rochere. Nadająca się zarówno do podawania wody, jak i drinków. Najwyższej jakości szkło stołowe.

KIELISZEK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 60 ml
16.00 PLN

Kieliszek do wódek i nalewek, wyrób pochodzący z najsłynniejszej francuskiej huty szkła La Rochere. Praktyczne i eleganckie szkło stołowe.

KOMPLET KIELISZKÓW DO WINA (4 sztuki) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 240 ml
96.00 PLN

Komplet czterech kieliszków Pszczoła o pojemności 240 ml. Limitowana edycja z okazji 20-lecia uwielbianego wzoru Pszczoła.

SZKLANKA (zielona) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 180 ml
26.00 PLN

Mała szklanka o pojemności 180 ml , w niespotykanym zielonym odcieniu. Wyprodukowana przez hutę szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe będzie prawdziwą ozdobą każdego przyjęcia.

KOMPLET SZKLANEK (4 sztuki) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
92.00 PLN

Komplet czterech szklanek z kolekcji Pszczoła, o pojemności 270 ml. Wyjątkowa edycja z okazji 20-lecia istnienia wzoru Abeille - Pszczoła.

KARAFKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l
165.00 PLN

Duża szklana karafka na wino z subtelnym motywem pszczoły. Francuskie szkło stołowe najwyższej jakości, które będzie ozdobą każdego spotkania w gronie bliskich osób.

POJEMNIK NA KONFITURY Pszczoła (Abeille), La Rochere
30.00 PLN

Szklany pojemnik na konfitury lub elegancka szklana maselniczka. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania z przyjaciółmi.

TALERZ GŁĘBOKI Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 23,7 cm
36.00 PLN

Talerz głęboki duży ozdobiony pszczółkami, wykonany w najstarszej francuskiej hucie szkła. Najwyższej jakości szkło stołowe, które umili swoim użytkownikom każde spotkanie w gronie rodzinnym.

DZBANEK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l
85.00 PLN

Elegancki szklany dzbanek wykonany we francuskiej hucie szkła La Rochere, słynącej z wyrobów najwyższej jakości. Przykuwające wzrok szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.

KOMPLET SZKLANEK (4 sztuki) Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 180 ml
84.00 PLN

Komplet czterech szklanek o pojemności 180 ml - specjalna edycja z okazji 20-lecia istnienia kolekcji Pszczoła (Abeille).

KOMPLET SZKLANEK (4 sztuki), zielone, Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 270 ml
112.00 PLN

Cztery szklanki o pojemności 270 ml w kolorze zielonym. Specjalna edycja - nowy kolor i nowe opakowanie - stworzona z okazji 20-lecia kolekcji Pszczoła (Abeille).

KOMPLET SZKLANEK (4 sztuki), zielone, Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 180 ml
104.00 PLN

Cztery małe szklanki o pojemności 180 ml, w kolorze butelkowej zieleni. Wyjątkowa edycja, stworzona z okazji 20-lecia kolekcji Pszczoła (Abeille) francuskiej huty La Rochere,.

TALERZ DESEROWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 19 cm
22.00 PLN

Talerz deserowy wykonany w najsłynniejszej francuskiej hucie szkła, ozdobiony motywem pszczoły. Doskonałej jakości szkło stołowe, które ożywi każde popołudniowe spotkanie przy winie i cieście.

PODSTAWKA NA JAJKO Pszczoła (Abeille), La Rochere
20.00 PLN

Funkcjonalna i niezwykle elegancka szklana podstawka na jajko z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe, które będzie ładną ozdobą każdego stołu w czasie porannego posiłku.

KIELISZEK DO SZAMPANA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 150 ml
23.00 PLN

Kieliszek do szampana i win musujących z delikatnym motywem pszczoły. Produkt francuski. Szkło stołowe najlepszej jakości.

MAXI LONG DRINK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 460 ml
30.00 PLN

Maxi long drink (bardzo wysoka szklanka) z motywem pszczoły, stworzona przez La Rochere, hutę szkła produkującą szkło stołowe najwyższej jakości.

KOMPLET KIELISZKÓW DO WINA (4 sztuki), zielone, Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 240 ml
116.00 PLN

Zestaw składający się z czterech kieliszków do wina o pojemności 240 ml. W kolorze butelkowej zieleni. Nowy kolor i nowe opakowanie - specjalnie z okazji 20 lat z kolekcją Pszczoła.

Strona   z 2