Kolekcja Abeille (Pszczoła)

 
Strona   z 2
TALERZ GŁĘBOKI Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 23,7 cm
36.00 PLN

Talerz głęboki duży ozdobiony pszczółkami, wykonany w najstarszej francuskiej hucie szkła. Najwyższej jakości szkło stołowe, które umili swoim użytkownikom każde spotkanie w gronie rodzinnym.

DZBANEK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l
76.00 PLN

Elegancki szklany dzbanek wykonany we francuskiej hucie szkła La Rochere, słynącej z wyrobów najwyższej jakości. Przykuwające wzrok szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.

KOMPLET SZKLANEK Pszczoła (4 sztuki), przezroczyste, Abeille, La Rochere, poj. 185 ml
80.00 PLN

Komplet czterech szklanek o pojemności 185 ml - specjalna edycja z okazji 20-lecia istnienia kolekcji Pszczoła (Abeille).

KOMPLET SZKLANEK Pszczoła (4 sztuki), Abeille, zielone, La Rochere, poj. 260 ml
104.00 PLN

Cztery szklanki o pojemności 260 ml w kolorze zielonym. Specjalna edycja - nowy kolor i nowe opakowanie - stworzona z okazji 20-lecia kolekcji Pszczoła (Abeille).

TALERZ DESEROWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 19 cm
21.00 PLN

Talerz deserowy wykonany w najsłynniejszej francuskiej hucie szkła, ozdobiony motywem pszczoły. Doskonałej jakości szkło stołowe, które ożywi każde popołudniowe spotkanie przy winie i cieście.

KIELISZEK DO SZAMPANA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 150 ml
22.50 PLN

Kieliszek do szampana i win musujących z delikatnym motywem pszczoły. Produkt francuski. Szkło stołowe najlepszej jakości.

MAXI LONG DRINK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 460 ml
28.00 PLN

Maxi long drink (bardzo wysoka szklanka) z motywem pszczoły, stworzona przez La Rochere, hutę szkła produkującą szkło stołowe najwyższej jakości.

KOMPLET KIELISZKÓW DO WINA Pszczoła (4 sztuki), zielone, Abeill, La Rochere, poj. 240 ml
108.00 PLN

Zestaw składający się z czterech kieliszków do wina o pojemności 240 ml. W kolorze butelkowej zieleni. Nowy kolor i nowe opakowanie - specjalnie z okazji 20 lat z kolekcją Pszczoła.

MISKA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 600 ml
26.00 PLN

Miska pochodząca z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.

SZKLANKA Pszczoła (Abeille), przezroczysta, La Rochere, poj. 185 ml
20.00 PLN

Mała szklaneczka o pojemności 185 ml, stworzona przez La Rochere. Najwyższej jakości szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego stołu.

FILIŻANKA DO ESPRESSO Pszczoła (Abeille), La Rochere, wys. 5,2 cm
30.00 PLN

Mała gustowna filiżanka do espresso francuskiej firmy La Rochere. Doskanałej jakości szkło stołowe.

KUBEK Z UCHEM Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 365 ml
25.00 PLN

Kubek z kolekcji Abeille (Pszczoła), pochodzący z francuskiej huty szkła La Rochere. Szkło stołowe, które zapiera dech w piersiach.

TALERZ STOŁOWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 25 cm
29.00 PLN

Szklany talerz stołowy z kolekcji Abeille, wykonany z wytwornego szkła francuskiej huty La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe. Doskonały pomysł na prezent, na przykład z okazji ślubu.

Strona   z 2