Kolekcja Ballon

Prezentowana poniżej kolekcja Ballon stworzona przez La Rochere, to prosta klasyczna kolekcja, składająca się raptem z trzech elementów. Jeśli poszukują Państwo okrągłych kieliszków do różnego rodzaju napojów, które będą doskonale pasować do innej posiadanej już szklanej zastawy, kieliszki z kolekcji Ballon to wybór najlepszy z możliwych.

Kolekcja od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów i entuzjastów szkła La Rochere. Powodem tej ogromnej sympatii jest właśnie jej ponadczasowa prostota i elegancja. 

W skład kolekcji Ballon wchodzi kieliszek do wina czerwonego o pojemności 140 ml, kieliszek do wina białego o pojemności 80 ml, który również dobrze może służyć jako kieliszek do nalewek i likierów oraz największy z trzech kieliszek do wody o pojemności 260 ml. Kieliszki zostały wykonane z grubego, masywnego szkła, typowego dla La Rochere, co nie ujmuje im delikatności i wyjątkowej subtelności.

Kolekcja Ballon to stosunkowo nieduże kieliszki, idealne dla osób, które nie gustują w dużych i ciężkich naczyniach.

Życzymy Państwu udanych zakupów w naszym sklepie! W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

 

Jeśli poszukują Państwo modelu, który w danej chwili jest niedostępny w naszym sklepie, prośba o kontakt. Sprowadzimy go dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

 
Strona   z 1
Strona   z 1