Szklane pojemniki

Ekskluzywne szkło francuskie stworzone przez mistrzów szklarskiego rzemiosła huty La Rochere. Ponadczasowe kolekcje cieszące się uznaniem Klientów na całym świecie. Z tak wyjątkową zastawą stołową każde przyjęcie pozostanie niezapomniane.

Poniżej prezentujemy różnego rodzaju szklane pojemniki, mniejsze i większe, o różnym przeznaczeniu.

La Rochere słynie ze swoich niezwykle praktycznych pojemników na konfitury, które są elementem składowym każdej większej szklanej kolekcji. Można sobie zadać pytanie - czy taki szklany pojemnik jest nam potrzebny? Jak najbardziej. Nasi goście poczęstowani domową konfiturą w tak wyjątkowym szkle francuskim na pewno będą zachwyceni.

Warto podarować sobie i bliskim tę odrobinę luksusu... Decydując się na zakup francuskiego szkła stołowego La Rochere, kupują Państwo nie tylko eleganckie i praktyczne szklane naczynie, ale również kawałek niesamowitej historii, która miała swój początek w 1475 roku, na kiedy datowany jest początek istnienia marki La Rochere.

 

Jeśli poszukują Państwo modelu, który w danej chwili jest niedostępny w naszym sklepie, prośba o kontakt. Sprowadzimy go dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

 

 
Strona   z 1
POJEMNIK NA KONFITURY Pszczoła (Abeille), La Rochere
30.00 PLN

Szklany pojemnik na konfitury lub elegancka szklana maselniczka. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania z przyjaciółmi.

POJEMNIK NA KONFITURY Libellules (Ważki), La Rochere
28.00 PLN

Pojemnik na konfitury lub nietuzinkowa szklana maselniczka. Wytworne francuskie szkło stołowe, ozdobione maleńkimi ważkami. To nietuzinkowe szklane naczynie sprawdzi się doskonale w czasie śniadania.

SŁÓJ Cambrai, poj. 4 l, La Rochere
455.00 PLN

Szklany słój o pojemności 4 litrów. Wykonany tradycyjną metodą dmuchaną. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere.

PODSTAWKA NA JAJKO Versailles (Wersal), La Rochere
20.00 PLN

Praktyczna podstawka na jajko z kolekcji Versailles. Najwyższej jakości produkt francuski.

PODSTAWKA NA JAJKO Perigord, La Rochere
20.00 PLN

Podstawka na jajko pochodząca z kolekcji Perigord - wygoda i elegancja podczas śniadania.

PODSTAWKA NA JAJKO Pszczoła (Abeille), La Rochere
20.00 PLN

Funkcjonalna i niezwykle elegancka szklana podstawka na jajko z kolekcji Abeille francuskiej huty szkła La Rochere. Najlepszej jakości szkło stołowe, które będzie ładną ozdobą każdego stołu w czasie porannego posiłku.

POJEMNIK NA KONFITURY Versailles (Wersal), La Rochere
28.00 PLN

Pojemnik na konfitury lub maselniczka, pochodzący z kolekcji Versailles francuskiej huty szkła La Rochere.

Strona   z 1