PUCHAR Pszczoła (Abeille) La Rochere, poj. 200 ml

PUCHAR Pszczoła (Abeille) La Rochere, poj. 200 ml

Szklany puchar z motywem pszczoły, idealny do podawania deserów i przystawek. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, stworzone przez hutę szkła La Rochere.

Puchar ze szlachetnego szkła francuskiej huty La Rochere. Model wchodzący w skład kolekcji Abeille (Pszczoła), z subtelnym wypukłym motywem pszczoły. Kolekcja Abeille, poza przedstawionym tu pucharem, składa się z wielu interesujących produktów, które sprawią, że każde spotkanie w gronie znajomych będzie niezapomnianym wydarzeniem.

 

Szklany puchar może mieć liczne zastosowania. Doskonale sprawdzi się jako naczynie do podania lodów i deserów, ale również z powodzeniem możemy w nim zjeść niewielką porcję porannej owsianki czy jogurtu. Puchar może być również wykorzystany jako pojemnik na przystawki.

 

Produkt francuski. Wykonany w najstarszej hucie szkła La Rochere.

 

Szkło stołowe La Rochere nadaje się do mycia w zmywarkach.

 

Pojemność: 200 ml

Wysokość: 6,6 cm

Produkt fabrycznie nowy, wolny od wad, objęty gwarancją producenta.

Pojemność:200 ml
Wysokość:6,6 cm
Kolor:przezroczysty

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Cena: 21,00 PLN
netto: 17.07 PLN

Termin wysyłki: 1-2 dni
Dostępność:
zamówienie z obowiązkiem zapłaty

Powiązane

Bestseller
KUBEK Z UCHEM Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 365 ml
27 PLN

Kubek z kolekcji Abeille (Pszczoła), pochodzący z francuskiej huty szkła La Rochere. Szkło stołowe, które zapiera dech w piersiach.

KUFEL Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 400 ml
24 PLN

Kufel wyprodukowany we Francji, ozdobiony subtelnym motywem pszczoły. Najlepszej jakości francuskie szkło stołowe, które ożywi każde spotkanie w gronie przyjaciół.

POJEMNIK NA KONFITURY Pszczoła (Abeille), La Rochere
30 PLN

Szklany pojemnik na konfitury lub elegancka szklana maselniczka. Produkt francuski, pochodzący z najsłynniejszej huty szkła La Rochere. Eleganckie szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego spotkania z przyjaciółmi.

Bestseller
KIELISZEK DO WINA Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 240 ml
24 PLN

Kieliszek do wina lub wody. Wyprodukowany we Francji, w najstarszej hucie szkła La Rochere. Zachwycające prostotą i elegancją szkło stołowe, które będzie niezapomnianą ozdobą każdego przyjęcia.

FILIŻANKA DO ESPRESSO Pszczoła (Abeille), La Rochere, wys. 5,2 cm
30 PLN

Mała gustowna filiżanka do espresso francuskiej firmy La Rochere. Doskanałej jakości szkło stołowe.

DZBANEK Pszczoła (Abeille), La Rochere, poj. 1l
85 PLN

Elegancki szklany dzbanek wykonany we francuskiej hucie szkła La Rochere, słynącej z wyrobów najwyższej jakości. Przykuwające wzrok szkło stołowe, które będzie ozdobą każdego przyjęcia.

TALERZ GŁĘBOKI Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 23,7 cm
36 PLN

Talerz głęboki duży ozdobiony pszczółkami, wykonany w najstarszej francuskiej hucie szkła. Najwyższej jakości szkło stołowe, które umili swoim użytkownikom każde spotkanie w gronie rodzinnym.

TALERZ DESEROWY Pszczoła (Abeille), La Rochere, śr. 19 cm
22 PLN

Talerz deserowy wykonany w najsłynniejszej francuskiej hucie szkła, ozdobiony motywem pszczoły. Doskonałej jakości szkło stołowe, które ożywi każde popołudniowe spotkanie przy winie i cieście.

Zobacz też...

KARAFKA Boston Water, La Rochere, poj. 600 ml
50 PLN

Niestandardowa karafka o pojemności 600 ml, której pokrywkę może stanowić szklanka. Produkt francuski.

TALERZ DESEROWY Lyonnais (Lyon), antracyt, La Rochere, śr. 21 cm
34 PLN

Talerz deserowy w odcieniu antracytowym z subtelnym zdobieniem na całej powierzchni. Najwyższej jakości francuskie szkło stołowe, które będzie elegancką ozdobą każdego przyjęcia.

KIELISZEK DO WINA Symbolic Tour Eiffel (Wieża Eiffla), La Rochere, poj. 250 ml
23 PLN

Kieliszek do wina lub wody ozdobiony motywem Wieży Eiffla. Produkt pochodzący z najstarszej huty szkła we Francji.

Bestseller
LONG DRINK Lyonnais (Lyon), La Rochere, poj. 350 ml
24 PLN

Long drink (wysoka szklanka) z wypukłym zdobieniem charakterystycznym dla tej uwielbianej przez klientów kolekcji. Szkło stołowe, które będzie piękną ozdobą każdego przyjęcia.

Bestseller
MISECZKA (CUKIERNICA) Blossom, La Rochere, poj. 160 ml
27 PLN

Mała szklana miska z kolekcji Blossom, która doskonale sprawdzi się jako cukierniczka. Doskonałej jakości francuskie szkło stołowe. Idealne na miły upominek dla bliskiej osoby.

Bestseller
SZKLANKA Misfit, La Rochere, poj. 300 ml
38 PLN

Szklanka z kolekcji Misfit autorstwa znanego projektanta współpracującego z hutą szkła La Rochere. Doskonałej jakości szkło stołowe, praktyczne i niezwykle oryginalne.

KIELISZEK DO WINA Anduze, La Rochere, poj. 260 ml
23 PLN

Kieliszek do wina lub wody z wyrazistym wzorem. Produkt pochodzący z najsłynniejszej francuskiej huty szkła La Rochere. Niezwykle oryginalne szkło stołowe, w którym każdy trunek smakuje wyjątkowo.

KIELISZEK DO WINA Lyonnais (Lyon), przezroczysty, La Rochere, poj. 230 ml
24 PLN

Kieliszek do wina lub wody, przezroczysty, pochodzący z kolekcji Lyonnais (Lyon) o nietuzinkowym wypukłym zdobieniu. Eleganckie szkło francuskie, w którym każdy trunek smakuje doskonale.